گروت اپوکسی وپایه سیمانی،نانوآبگریز ومایع شستشوی نما،روغن قالب،لوله باز کن صنعتی وکفپوش گرانیتی پارسیکا

استاندارد


گروت اپوکسی پارسیکا

گروت اپوکسی شکل پذیر و بدون حلال و شامل ۳ جزء می باشد . گروت اپوکسی دارای رزین اپوکسی سخت کننده ، عمل آورنده امین و دانه بندی ویژه سیلیسی است. در هنگام مصرف گروت اپوکسی کافیست سه جزء با هم مخلوط شوند.

گروت پایه سیمانی پارسیکا

ملات آماده بر پایه سیمان با مقاومت بسیار بالا و انبساط کنترل شده بدون جمع شدگی که برای گروت ریزی زیر صفحه ستون و پر کردن حفره ها و فضای خالی زیر بیس پلیت ها و اجرای فنداسیون ماشین آلات سنگین و ثابت سازی قطعات پیش ساخته و سایر موارد مصرف گروت بکار میرود.

مایع شستشوی نما (سنگ و آجر) پارسیکا

مایع شستشوی سنگ و آجر به خوبی جرم را از نمای ساختمان پاک می نماید این محصول به نحوی طراحی شده است که در دستگاه واتر جت استفاده میشود و کمترین مصرف آب را در بر دارد ، این محصول پس از کاربرد و شستشوی نمای ساختمان بهترین چشم انداز را به شما هدیه میدهد.

نانوآبگریزنما پارسیکا

پوشش آبگریزنمای ساختمان کاملا بی رنگ بوده و در ظاهر نمای ساختمان هیچ گونه تغییری ایجاد نمی کند.اجرای آن بسیار آسان و در زمان بسیار کمی می تواند صورت گیرد. همچنین پوشش آب گریز نمای ساختمان از شوره زدن نماهای خارجی ساختمان نیز جلوگیری می کند.

روغن قالب پارسیکا

ترکیبی از روغن های معدنی پالایش شده و مواد امولسیونی که یک لایه نازک پایدار از روغن قالب را روی جدار تولید مینماید  .استفاده از این ماده برای قالب های فلزی ، پلاستیکی و چوبی باعث سهولت قالب برداری به صورت سریع و آسان خواهد بود

لوله باز کن صنعتی پارسیکا

محلول لوله بازکن پارسیکا از جمله موادی است که برای رفع گرفتگی لوله های صنعتی استفاده می شود.

کفپوش گرانیتی پارسیکا

این محصول یک پوشش گرانیتی کف ، مقاوم در برابر سایش و ضربه میباشد و برای کلیه سطوح کف از جمله تعمیرگاه ها ، انبار کارخانه ها ، پارکینگ ها و گاراژها مورد استفاده قرار میگیرد.

**با بیش از ۱۰ سال سابقه کار**

** تولید عمده**

– ارسال از طریق نمایندگی

*  با بالاترین کیفیت*

* ساعت پاسخگویی ۸ الی ۱۵ *

شماره تماس

۰۹۱۲۱۸۲۳۸۷۳

۰۲۸۳۳۶۶۲۰۶۶

۰۹۳۵۹۳۸۴۸۷۴

پارسیکا تولید ، توزیع و صادر کننده محصولات شیمیایی ساختمان

 

 

نیازمندی صنعتلینک منبع

آگهی صنعت