ملات های ساختمانی

استاندارد


آببندکننده بتن و ملات(پلاستوپروف) پارسیکا

بهبود کارایی بتن بدون نیاز به مصرف آب اضافی

 آببند کننده بتن مخازن آب ها، سد ها ، کانال ها و…

 افزایش مقاومت بتن در سیکل های یخ زدگی

ملات آببندی یک جزئی (تاپ سیل) پارسیکا

تاپ سیل با ایجاد یک پوشش سطح را از تماس و نفوذ عوامل جوی و محیطی همچون آب ،رطوبت ،آفتاب،روغن و سایر مواد شیمیایی محافظت نموده و موجب افزایش طول عمر و زیبائی ظاهری سازه می گردد و در آب بندی حوضچه ها ی بتنی و مخازن آب آشامیدنی ،آببندی پشت بام ،بالکن،تراس ،آب نما ،استخر ،حمام و سرویسهای بهداشتی قبل از نصب سرامیک یا سنگ و … مورد استفاده قرارمیگیرد.

ملات تعمیراتی پارسیکا

ملات تعمیراتی یک جزیی متشکل از : سیمان ،میکروسیلیس اکرلیک و الیاف برای مسلح کردن ملات است که برای اجرا در سطوح عمودی و سقف ها مناسب میباشد

هارد ملات پارسیکا

متشکل از سیمان ،رنگدانه ها و مواد افزودنی و سنگهای معدنی. اجزاء مواد به لحاظ نوع شکل و سایز دانه بندی و با در نظر گرفتن کیفیت فیزیکی و کارآیی مکانیکی انتخاب شده است در کف سازی نهایی در پارکینگ های عمومی ،کف سوله های صنعتی و کارگاهی و موارد مشابه با کف صاف مورد استفاده قرار می گیرد.

ملات آنی گیر(آنیگیر بتن) پارسیکا

آنی گیر است (حدود ۴۵ تا ۹۰ ثانیه) ، کاربرد آن آسان است و نیاز به ابزار پیچیده ندارد فاقد کلر است و هیچ خطری برای فولاد ندارد . سمی نیست و در سیستم های آب آشامیدنی قابل استفاده است ، مخلوط آماده است و همواره از کیفیت و نتیجه کار ثابت برخوردار می باشد.

**با بیش از ۱۰ سال سابقه کار**

** تولید عمده**

– ارسال از طریق نمایندگی

*  با بالاترین کیفیت*

* ساعت پاسخگویی ۸ الی ۱۵ *

شماره تماس

۰۹۱۲۱۸۲۳۸۷۳

۰۲۸۳۳۶۶۲۰۶۶

۰۹۳۵۹۳۸۴۸۷۴

پارسیکا تولید ، توزیع و صادر کننده محصولات شیمیایی ساختمان

نیازمندی صنعتلینک منبع

آگهی صنعت