دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز

استاندارد


آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی ، دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز به صورت حضوری و کاملا عملی برگزار شده و به صورت مجازی با ارسال فیلم های آموزشی در سر تا سر کشور میسر می باشد.

مجتمع آموزشی ** آپادانا ** برترین مرکز آموزش دوره های آموزشی ✅✅✅ تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی ✅✅✅ در شمال غرب کشور بوده و آماده ارائه خدمات آموزشی در حوزه های تعمیرات و مهندسی پزشکی به کارآموزان گرامی می باشد.

آموزش تعمیرات یونیت و صندلی دندانپزشکی آموزش تعمیر لایت کیور آمالگاماتور اتوکلاو تعمیرات رادیوگرافی آموزش تعمیر اینسترومنت آموزش تعمیر کمپرسور ساکشن دوربین داخل دهانی اپکس فایندر فسفر پلیت و…

برخلاف ظاهر قضیه و نام های پیچیده ⬅ تجهیزات دندانپزشکی ➡  تعمیرات این نوع از تجهیزات بسیار ساده و کاربردی می باشد. برای مثال دستکاه لایت کیور دندانپزشکی یک وسیله دندانپزشکی بوده که مکانیزم آن مانند یک چراغ  قوه  ساده می باشد. خرابی این دستگاه از کلید لامپ یا تغذیه می باشند و کارآموزان دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی به طور عملی با تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی آشنا می شوند.

۱۶ الی ۱۷ نوع تجهیزات دندانپزشکی وجود دارد که در دوره آموزشی کاملا آموزش داده می شود. همچنین با احتساب تعداد دندانپزشکان عمومی در تبریز امکان اشتغال به کار به سادگی و سهولت امکانپذیر می باشد.

✅معرفی به کار رایگان

✅آشنایی با بازاریابی و نحوه ورود به بازار کار

✅تامین قطعات یدکی

✅پشتیبانی پس از دوره و امکان ارتباط با اساتید دوره

با اولین تعمیر هزینه های آموزش خود را در آورده و تبدیل به یکی از همکاران ما خواهید شد.

شماره تلفن چهار رقمی ما(برای تماس از شهر تبریز نیاز به گرفتن کد ۰۴۱ نمی باشد.):

۰۴۱۴۱۶۴

آدرس(برای ثبت نام به شعبه یک و دو مراجعه فرمایید):

شعبه یک: خ آزادی-خ جدیری جنوبی ساختمان ۱۷

شعبه دوم: سه راهی طالقانی روبه روی مصلی

شعبه سوم:خ آزادی-بعد از رو گذر ابوریحان

 

وبسایت:

Eircas.ir

واتساپ و تلگرام:۰۹۳۹۳۰۹۰۵۹۵

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان