خرید اجاق چهار شعله خطی استیل صنعتی

استاندارد


طراحی 

در این محصول شعله های به صورت خطی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. برای جلوگیری از کثیف شدن آشپزخانه شما مشتری گرامی در زیر شعله ها یک سینی آبریز قرار داده می شود که در صورت سر ریز شدن مواد غذایی به داخل این سینی ریخته می شوند. این سینی قابل جدا شدن است. بسته به نیاز شما مشتری عزیز یک طبقه پاتروکی در قسمت زیرین اجاق تعبیه می شود. پایه های این محصول قابلیت تنظیم ارتفاع دارند.

سفارش

برای سفارش کافی است با شماره ۰۹۱۲۰۷۷۸۹۱۶ تماس بگیرید. سفارشات شما به سرار کشور ارسال می شود.

سوخت

سوخت اجاق صنعتی از گاز تامین می شود. گاز شهری و گاز مایع کپسول هر دو می تواند مورد استفاده  اجاق قرار بگیرد. تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی استیل من آماده دریفات سفارشات شما  برای اجاق صنعتی در ابعاد دلخواه شما مشتری عزیز است.

جنس

اجاق چهار شعله صنعتی از ورق های استیل ضد خش ۴۳۰ تولید می شود. این ورق ها در صورت برخورد اجسام تیز خراش بر نمی دارند. در صورت نیاز شما مشتری عزیز این محصول قابل تولید با ورق های ضد زنگ ۳۰۴ و نگیر است. پایه ها از جنس پروفیل استیل ۴۰ * ۴۰ بوده و مقاومت بسیار بالایی دارند.

اجاق چهار شعله خطی صنعتی

اجاق ها جزو تجهیزات حراراتی در  آشپزخانه های صنعتی به شمار می روند که بسیار ضروری بوده و همه آشپزخانه های صنعتی از جمله رستوران ، کیترینگ ، فست فودی و تالار ها از اجاق صنعتی استفاده می نمایند.

ابعاد

اجاق چهارشعله خطی در اندازه های مختلفی قابل تولید است. اما همانند سایر محصولات اجاق نیز دارای اندازه های استاندارد است. ابعاد استاندارد اجاق چهار شعله به صورت زیر است

عرض : ۶۵ سانتی متر

ارتقاع : ۹۰ سانتی متر

طول : ۱۹۰ سانتی متر

این محصول قابل تولید با طول و عرض و ارتفاع ۹۰ سانتی متر نیز هست. شما مشتری گرامی در هز اندازه ای که مورد نیازتان است می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

نمایندگی اجاق گاز صنعتی,اجاق گاز صنعتی,خرید اجاق پایه دار صنعتی,خرید اجاق گاز صنعتی برقی,خرید اجاق ۴ شعله ایستاده صنعتی,فروش اجاق گاز صنعتی خطی تمام استیل,فروش اجاق ۴ شعله صنعتی,فروش اجاق گاز صنعتی,تولید اجاق گاز صنعتی برقی,تولید اجاق گاز صنعتی,قیمت اجاق گاز چهار شعله خطی,قیمت اجاق چهار شعله آشپزخانه صنعتی,قیمت اجاق گاز صنعتی دیوار,

نیازمندی اینترنتی



لینک منبع

ثبت آگهی رایگان