خط تولید پیاز داغ

استاندارد


خط تولید وبسته بندی پیاز داغ صنعتی:

گروه صنعتی پویش کاران ، طراح ، سازنده و صادر کننده ماشین آلات صنایع غذایی ، آشامیدنی و شیمیایی از تولید کنندگان خط تولید و بسته بندی پیاز داغ و پیاز سرخ شده سالهاست که با ورود به این عرصه ، ماشین آلات باکیفیتی را تولید نموده است.

با توجه فرصت های بسیار در زمینه ی صادرات محصولات با کیفیت به کشورهای همسایه و همچنین بازدهی بالا در تولید و نکته ی حائز اهمیت تر ، فروش رو به رشد پیاز سرخ شده و پیازداغ صنعتی ، گروه صنعتی پویش کاران با ورود به این عرصه ، ماشین الات صنعتی تولید و بسته بندی پیاز سرخ شده را با بالاترین کیفیت و سرعت طراحی ، تولید و تحویل شرکتهای متقاضی نموده است.

ماشین آلات تولید شده در این گروه صنعتی ، با رعایت تمامی موازین علمی و بهداشتی و همچنین اصول مکانیک و ایمنی ، موفق به صادرات خط تولید به کشورهای دیگر شده است.

خط تولید و بسته بندی پیاز سرخ شده و پیازداغ از استنلس استیل تولید می گردد. ظرفیت خروجی این خط تولیدی در ابعاد و ظرفیتهای مختلفی تولید میگردد.

 

مراحل و ماشین آلات خط تولید پیاز سرخ شده:

۱- ماشین آلات شستشو

۲- سیستم پوست گیری

۳- نوار انتقال

۴- سیستم اسلایسر

۵- سیستم آبگیری

۶- سیستم فرایر

۷- سیستم روغن گیری

۸- بسته بندی

 

درمورد قیمت دستگاه های خط تولید پیاز داغ نیز باید یادآور شد که خط تولید پیاز سرخ کرده صنعتی و خانگی در ظرفیت های مختلف ، از ۲ کیلو تا ۱۰۰ کیلو در ساعت ، ساخته می شود بنابراین قیمت دستگاه های خط تولید پیاز داغ, با توجه به ظرفیت آن متفاوت می باشد.

جهت راه اندازی خط تولید پیاز داغ , قیمت دستگاه پیاز خلال کن , قیمت دستگاه اسلایسر پیاز صنعتی , دستگاه سرخ کن پیاز , دستگاه روغن گیر پیاز داغ , ارائه اطلاعات جامع و کامل , مشاوره رایگان و … با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

وب سایت : https://poyeshkaran.com

شماره تماس :  ۹۸۹۱۲۸۶۹۴۰۶۷+

ایمیل : poyeshkaranco@gmail.com

کانال تلگرام : https://t.me/poyeshkaran1

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان