پرستار کودک پرستار سالمند پرستار بیمار در منزل

استاندارد


ارتباط سریع با کارشناسان مرکز پرستاری ضربان ۷۷۶۸۷۴۱۲ – – ۷۷۶۸۷۴۲۶ ۲۲۹۱۲۳۳۰ – ۲۲۹۱۲۴۷۵-
۸۸۳۰۴۶۹۸ – ۸۸۴۹۲۰۲۱ – ۳۳۵۱۱۷۹۸ – ۳۳۵۱۱۸۷۱ – ۴۴۸۵۶۲۴۰ – ۴۴۸۵۶۳۴۷ – 

 

گام به گام تا رسیدن به آنچه می خواهید با قویترین و به روزترین مرکز پرستاری حال حاضر کشور

مرکز پرستاری ضربان بهترین و معتبرترین موسسه فوق حرفه ای ارائه خدمات پرستاری در کشور به شماره ثبت شماره ثبت ۴۱۷۸۷ و شناسه ملی ۱۴۰۰۶۸۰۷۹۰۹ که ابلاغیه قانونی آن به تایید اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری ، روزنامه رسمی کشور وسازمان ثبت اسناد و املاک کشور رسیده است ، ارائه دهنده کلیه خدمات پرستاری و مراقبت و نگهداری در منزل با محوریت اصلی مشتری مداری پس از اخذ کلیه مجوزهای لازم از مراجع ذی صلاح تاسیس و فعالیت خود را با توجه به نیاز هموطنان عزیز با همکاری متخصصین و پرسنل های آماده ، دلسوز، مجرب ، مطمئن ، کارکشته و قابل اعتماد و اطمینان جهت ارائه کلیه خدمات مراقبت و نگهداری از سالمند بیمار کودک در منزل با عقد قرارداد رسمی وضمانت های لازم در خدمت خانواده های محترم متقاضی میباشد.

*** ضمنا استعلام شماره ثبت و شناسه ملی فوق از طریق سامانه اینترنتی اشخاص حقوقی قوه قضاییه به آدرس ذیل قابل استعلام و مشاهده میباشد.

www.ilenc.ir

*** ISO 10001 برای سیستم رضایتمندی مشتری

*** ISO 10002 برای رسیدگی به شکایات

*** ISO 9001 برای مدیریت کنترل کیفیت بر خدمات

*** ISO 26000 برای مسئولیت اجتماعی سازمان ها

✴️ گواهینامه های اتحادیه های بین المللی:

 *** سرتیفیکیت بین المللی OXFORD Edu

 *** سرتیفیکیت بین المللی ICS کانادا

***ا فتخارات و عناوین:

 ✅ تندیس تلاشگر نمونه

 ✅ لوح سپاس واحد نمونه کشور

 ✅ تندیس مدیر نمونه

✅ تندیس برند متخب

و ده ها دست نوشته و تقدیرنامه از کارفرمایان ارزشمند خود می باشد.

مرکز پرستاری ضربان برجسته ترین و معتبرترین مرکزپرستاری مراقبتی در سطح کشور با سابقه ای درخشان و پرافتخار دارای مجوز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با قراردادهای معتبر و تضمینی و گواهینامه های معتبر و متعدد بین المللی که پس از آزمونهای مکرر و بررسی توسط کنسرسیومهای اعتبارسنجی و ارزشیابی و آکادمی بین المللی R.S.I موفق به دریافت آنها شده است.

مرکز پرستاری ضربان با بهره مندی از بهترین کادر اجرائی شامل پرسنل مجرب ، دوره دیده و مورد  اطمینان با تلاش بی وقفه و درراستای ارتقاء سلامت جسمی و روحی سالمندان و بیماران و شادی و نشاط کودکان عزیز گام برمی دارد.

جای بسی خوشحالی است که توانسته ایم در سالهای فعالیت خود در حوزه حساس و پراهمیت پرستاری و مراقبت از کودکان ، سالمندان و بیماران به جایگاه بسیار خوبی دست یابیم که البته حاصل تلاش پرسنل متعهد و دلسوز و اعتماد کارفرمایان گرامی بوده است.

خدمات ویژه و تضمینی پرستاری از کودک ، سالمند و بیمار دراین مرکز با بالاترین سطح کیفیت و بهترین قیمت ممکن با پشتیبانی و پاسخگوئی پیوسته به کارفرمایان گرامی ارائه می شود.

چنانچه برای مشاوره رایگان هرگونه سوال در مورد نحوه خدمات و تعرفه های پرستار سالمند ، پرستار کودک ، پرستار بیمار ، پرستار نوزاد ، پرستار بیمار در بیمارستان ، مراقب سالمند ، مراقب بیمار ، مراقب کودک ، مراقب بیمار در بیمارستان ، نگهداری کودک ، نگهداری نوزاد ، نگهداری سالمند ، نگهداری بیمار ، نگهداری بیمار در بیمارستان ، همراه بیمار در بیمارستان و ارائه خدماتی مانند : ویزیت پزشک ، اعزام پزشک عمومی ، فیزیوتراپی ، سونداژ ، پانسمان ، تجهیزات پزشکی اکسیژن ، آزمایشگاه ، رادیولوژی ، درمان زخم بستر ، تزریقات ، وصل سرم ، اجاره و فروش تجهیزات پزشکی و توانبخشی مانند : تخت بیمار ، تخت بیمارستانی ، تشک بیمار ، واکر ، ویلچر ، ساکشن ، برانکارد ، دستگاه فشار خون ، دستگاه قند خون ، دستگاه فیزیوتراپی ، اکسیژن ساز ، ونتیلاتور ، سیلندر اکسیژن ، پالس اکسیمتر ، مانیتور ، بای پپ ، سی پپ و کلیه خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل ، با ما تماس حاصل فرمائید.

 

پیش شماره ایران  ۰۰۹۸   –   پیش شماره تهران   ۰۲۱

شمار تماس های شعبه مرکزی موسسه:  ۸۸۳۰۴۶۹۸  –  ۸۸۴۹۲۰۲۱

شماره تماس ساکنین شرق تهران :   ۷۷۶۸۷۴۱۲  –  ۷۷۶۸۷۴۲۶ 

شماره تماس ساکنین غرب تهران  :   ۴۴۸۵۶۲۴۰  –   ۴۴۸۵۶۳۴۷

شماره تماس ساکنین شمال تهران  :  ۲۲۹۱۲۳۳۰  –  ۲۲۹۱۲۴۷۵ 

و شماره تماس ساکنین جنوب تهران :  ۳۳۵۱۱۷۹۸  –  ۳۳۵۱۱۸۷۱

شما به راحتی می توانید از طریق شماره تماس های زیر در هر ساعت شبانه روز و به راحتی ارتباط برقرار کنید.

مسئول فنی  :      ۰۹۱۲۰۷۴۱۳۵۵

کارشناس shift   :   : ۰۹۱۲۰۷۴۱۳۵۶

کارشناس   sos  : :  ۰۹۱۹۷۲۹۷۱۱۹

مسئول گزینش و استخدام مرکزی :  ۰۹۱۹۷۲۹۷۱۱۹

تلفکس :  ۷۷۶۸۷۶۵۳  –  ۰۲۱

کارشناسان و مسئولان نظارت بر پرستارات اعزام آماده اند که در هر لحظه از طریق صدای مشتری به سخنان و مشکلات شما پاسخگو باشند.

صدای مشتری : 

برای تماس با بازرسان مرکز پرستاری ضربان و یا ارسال هرگونه شکایت، انتقاد و پیشنهاد عدد  ۱۳ را به شماره  ۵۰۰۰۲۹۲۹۲۰    ارسال فرمایید.  

برای کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر به سایت ما مراجعه کرده و یا از طریق پست الکترونیک با ما در ارتباط باشید:

سایت : www.Zarabanco.com

 @zarbanco_com اینستاگرام  :

تلگرام :    info_zaraban

ایمیل : info@zarabanco.com

این مقاله توسط مرکز پرستاری ضربان تهیه و تنظیم گردیده و هرگونه کپی برداری ، نشر یا بازنشر تمام یا بخشی از آن بدون ذکر منبع از نظر شرعی حرام و مسبب آن تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

بهترین خدمات ، بهترین کیفیت

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان