سرم مو آرگان و تغذیه کننده پلاس شید مخصوص موهای خشک حجم ۷۵ میل

استاندارد


سرم موی آرگان تغذیه کننده موی پلاس شید

ترکیبی از روغن ها  عصاره های طبیعی و آرگان است که

با ایجاد لایه نازکی بر روی مو ، از آن محافظت کرده و با حفظ رطوبت و شادابی

و درخشندگی مو را احیا و در برابر عوامل آسیب رسان از آن محافظت می کند

سرم مو آرگان  پلاس شید موهای شما با رنگ موی جدید بسیار به چشم می‌آید هر بار که به آیینه نگاه می‌کنید زیبایی خود را تحسین می‌کنید

اما این زیبایی چندان دوام ندارد زیرا به زودی موهای شما دچار موخروه و حالت وز می‌شود گره خوردن موها و بد حالتی آنها به خصوص بعد از حمام و در هنگام  براشینگ دیگر مشکلی است که باید بعد از رنگ کردن موهایتان تحمل کنید و البته این کار بسیار سخت است.

ناراحتی و تحمل مشکلات برای کسانی که می‌دانند که چگونه به ظاهر خود برسند تقریبا  وجود ندارد

برای همین ما برای مراقبت از مو‌های شما سرم مو آرگان و تغذیه کننده plussheed را معرفی می‌کنیم. پلاس شید برندی است که با تولید محصولات مراقبتی پایه روغن یکی از بهترین محصولات مراقبتی ایرانی را به بازار عرضه کرده است.

سرم مو آرگان پلاس شید با ترکیب سرمی چند روغن و عصاره گیاهی این بار به مراقبت روزانه از موهای شما می‌پردازد.

سرم مو آرگان و تغذیه کننده پلاس شید ترکیب یافته از روغن نارگیل، روغن سویا، روغن زیتون، روغن آفتابگردان، عصاره رزماری و عصاره بابونه است.

دو روغن بسیار مفید نارگیل و روغن زیتون در سرم موی تغذیه کننده پلاس شید بسیار سبک هستند

و در آن انواع ویتامین های آ، ب و ای وجود دارد همین طور اسید لوریک روغن نارگیل به راحتی می‌تواند لایه‌ای را روی موی شما تشکیل دهید تا مو بتواند ساختار خود را حفظ کند  در نتیجه کاملا ساختار موی شما حفظ می‌شود.

سرم مو آرگان و تغذیه کننده پلاس شید در خود مواد آنتی اکسیدان نیز دارد که می‌تواند از فرایند اکسید شدن مواد مغذی موهای شما به خاطر تابش آفتاب  جلوگیری کند. پس بهتر است با استفاده از مواد آنتی اکسیدان سرم موی تغذیه کننده پلاس شید از فرایند نابود شدن مواد مغذی موهایتان جلوگیری کنید.

 

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان