فروش انواع دستگاه ضخامت سنج های رنگ، روکش ، لعاب و پوشش و گالونیزه برای انواع زیر پایه های آهنی و غیر آهنی

استاندارد


فروش انواع دستگاه ضخامت سنج های رنگ، روکش ، لعاب و پوشش و گالونیزه برای انواع زیر پایه های آهنی و غیر آهنی

  فروشگاه دیان پاور

این مجموعه با بهره گیری از سالیان متمادی تجربه در زمینه لوازم اندازه گیری و ابزار دقیق واستفاده از تجربیات خریداران محترم سعی در گرداوری محصولاتی از برندهای معتبر وبا کیفیت رضایت مشتری را سر لوحه فعالیت خود قرار داده است.

ضخامت سنج های لایه یا coating thickness gauge دیجتال از بسیاری از روشهای اندازه گیری ضخامت لایه قدیمی دقیتر ، تکرارپذیر‏تر میباشند .این تجهیزات معمولا با ایجاد جریان eddy current در لایه مورد نظر به ضخامت آن پی میبرند . در خرید ضخامت سنج لایه بایستی در قدم اول به جنس سطحی که لایه مورد نظر بر روی آن قرار گرفته است از نقطه نظر آهنی یا غیر آهنی بودن، فروس یا نانفروس، توجه داشته باشید .البته بعضی از کمپانی های تولید ضخامت سنج امکان اندازه گیری ضخامت برای هر دو پایه فروس و نانفروس را در یک دستگاه فراهم کرده اند . در قدم بعدی میتوان به مدلهای پراب جدا و سرهم اشاره کرد .میزان دقت و رنج اندازه گیری بر حسب میکرون هم از فاکتورهای انتخاب این تجهیزات میباشند 

انواع ضخامت سنج های رنگ و پوشش از کمپانی Elcometer  انگلستان

انواع ضخامت سنج های رنگ و پوشش از کمپانی Salutron  آلمان

انواع ضخامت سنج های رنگ و پوشش از کمپانی Testech  کره

انواع ضخامت سنج های رنگ و پوشش از کمپانی Deflesco  آمریکا

ضخامت سنج رنگ و روکش و لعاب, ضخامت سنج رنگ و روکش و لعاب, ضخامت سنج رنگ و روکش و لعاب,

ضخامت سنج رنگ و روکش و لعاب, ضخامت سنج رنگ و روکش و لعاب, ضخامت سنج رنگ و روکش و لعاب,

ضخامت سنج Elcometer 456 الکومتر, ضخامت سنج Elcometer 456 الکومتر, ضخامت سنج Elcometer 456 الکومتر, ضخامت سنج Elcometer 456 الکومتر, ضخامت سنج Elcometer 456 الکومتر,ضخامت سنج ۴۵۶ الکومترelcometer 456  ,ضخامت سنج رنگ ,ضخامت سنج لعاب ,ضخامت سنج روکش, ضخامت سنج پوشش, ضخامت سنج آبکاری ,ضخامت سنج گالوانیزه,ضخامت سنج رنگ,ضخامت سنج روکش,

ضخامت سنج لعاب,ضخامت سنج پوشش,ضخامت سنج فلزات,ضخامت سنجی,تست رنگ,تست روکش,تست پوشش,تست های رنگ,تست های غیرمخرب,الکومتر,Elcometer 456 new Elcometer 456  ,پراب ضخامت سنجی رنگ و پوشش,دستگاه تست رنگ,دستگاه ضخامت سنج ,Coating thickness gauge DFTG ,Dry film thickness gauge ,اندازه گیری روکش,اندازه گیری ضخامت رنگ,اندازه گیری لایه و روکش,زیر پایه آهنی,زیر پایه غیر آهنی,پراب جدا,پراب سرخود,ضخامت سنج بیسیک,ضخامت سنج استاندارد,رنگ و لعاب,FNF ,New elcometer 456 ,Elcometer 456 پایه آهنی,پایه غیرآهنی,نمایندگی الکومتر,ضخامت سنجی از روی رنگ,

تست از روی رنگ,ضخامت سنج التراسونیک,ضخامت سنج التراسنیک

قیمت ضخامت سنج رنگ

ضخامت سنج رنگ الکومتر

خرید ضخامت سنج رنگ

ضخامت سنج رنگ خودرو

فروش ضخامت سنج رنگ

قیمت ضخامت سنج فلزات

دستگاه ضخامت سنج رنگ الکومتر

قیمت ضخامت سنج الکومتر

ضخامت سنج الکومتر، ضخامت سنج رنگ و روکش، ضخامت سنج ۴۵۶، عیب یاب التراسونیک، تست جوش

ضخامت سنج ها 

ضخامت سنج رنگ در زمینه ها ی متفاوت جهت اندازه گیری ضخامت سطوح پلیمری ، بتن ،چوب ، دیواره ، لوله استیل و پلاستیک و … استفاده می شوند.انواع ضخامت سنج ها جهت اندازه گیری پوشش های رنگ، لعاب، اپوکسی ، گالوانیزه بر پایه آهن و همچنین آنودایزینگ و تفلون بر پایه غیر آهنی می باشد. همچنین ضخامت سنج های التراسونیک جهت اندازه گیری پوشش بر سطوح پلیمری و اندازه گیری ضخامت دیواره و لوله استیل  و پلاستیک … به کار می رود.  آریاسب ضخامت سنج رنگ، ضخامت سنج رنگ و پوشش ، ضخامت سنج رنگ و پوشش و آبکاری ، ضخامت سنج دیجیتالی و ضخامت سنج آلتراسونیک را در صنعت رنگ و رزین ارائه می دهد. 

 

از جمله انواع ضخامت سنج رنگ: 

۱- ضخامت سنج  رنگ و پوشش و آبکاری  

مدل POSITECTOR6000

)پراب جدا و سرخود) ساخت کمپانی DEFELSKO امریکا

 

۲- ضخامت سنج دیجیتال رنگ و پوشش و آبکاری

پراب سرخود بر پایه Fe/NFe(فلزات آهنی و غیر اهنی) 

ساخت چین مدل LD0800 

۳-ضخامت سنج دیجیتال رنگ و پوشش و آبکاری

 پراب جدا بر پایه Fe/NFe

ساخت چین                                              

 

 

 

 

 

۴-ضخامت سنج دیجیتال پوشش مدل POSITECTOR 200  ساخت کمپانیDEFELSKO آمریکا

به روش التراسونیک ، اندازه گیری ضخامت تک لایه و سه لایه  بر سطوح پلیمری، بتن، چوب و … 

۵-ضخامت سنج التراسونیکUTG(Ultrasonic Wall Thickness)ساخت کمپانی Deflesko آمریکا

به روش التراسونیک، جهت اندازه گیری ضخامت دیواره و لوله استیل ،پلاستیک و غیره

 

کاپ ویسکوزیته

سالت اسپری

رطوبت سنج

رنگ سنج

سختی سنج رنگ و پوشش

گریندومتر

دستگاه تست یونیورسال کشش

دستگاه های تست رنگ خودرو(تستر رنگ ماشین) تشخیص رنگ شدگی بدنه خودرو

ضخامت سنج رنگ اتومبیل(دستگاه تشخیص رنگ شدگی اتومبیل )   تستر دیجیتال رنگشدگی بدنه اتومبیل   دستگاه تشخیص رنگ شدگی و مقدار بتونه خودرو توسط دستگاه دیجیتال

دستگاه دیجیتال تشخیص رنگ شدگی بدنه اتومیل (ضخامت سنج رنگ خودرو)

ضخامت لایه رنگ خودرو را با دقت بالا و بر حسب میکرون اندازه گیری کرده و بر روی صفحه نمایشگر خود نمایان می نماید ، این دستگاه قابلیت تشخیص ضخامت رنگ بر روی فلزات آهنی و غیر آهنی (آلومینیوم ، مس …) را دارا میباشد.

که بصورت اتوماتیک زمینه پاشش رنگ را تشخیص میدهد. دقت بالای دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو باعث شده است که استفاده از این دستگاه های دیجیتال اندازه گیری ضخامت رنگ خودرو به یک روش مطمئن برای کارشناسی بدنه اتومبیل تبدیل گردد و  در سالهای اخیر در اکثر کشور ها مورد استفاده بازرسان و کارشناسان خرید و فروش اتومبیل قرار گیرد . از محسنات این دستگاه قیمت مناسب با دقت بالا و کارایی فوق العاده آسان آن است .

ضخامت سنج رنگ و لعاب دیجیتال الکومتر مدل Elcometer 456

دستگاه ضخامت سنج رنگ و لعاب مدل Elcomete 456 که با قابلیت دو حالت پراب مجزا و سرخود باعث می شود که اندازه گیری ضخامت پوشش سریع ، قابل اعتماد و دقیق باشد

دسته: اندازه گیری پارامترهای فیزیکی (فیزیکال), ضخامت سنج رنگ و لعاب, ضخامت سنج فلزات و رنگ و لعاب.برچسب: الکومتر ۴۵۶, الکومتر ارزان, الکومتر با ضمانتنامه, بهترین ضخامت سنج رنگ و لعاب,ضخامت سنج الکومتر, ضخامت سنج رنگ و لعاب, ضخامت سنج رنگ و لعاب الکومتر, قیمت الکومتر, قیمت ضخامت سنج رنگ و لعاب, کاربرد ضخامت سنج رنگ و لعاب, نحوه استفاده از ضخامت سنج رنگ و لعاب, وارد کننده الکومتر. 

Product Description

ضخامت سنج رنگ و لعاب دیجیتال الکومتر مدل Elcometer 456

دستگاه ضخامت سنج رنگ و لعاب مدل Elcomete 456 که با قابلیت دو حالت پراب مجزا و سرخود باعث می شود که اندازه گیری ضخامت پوشش سریع ، قابل اعتماد و دقیق باشد و در چهار مدل  E , T , B , S ساخته می شود. از دیگر ویژگی های برجسته ی ضخامت سنج رنگ و لعاب الکومتر Elcomete 456   استفاده آسان از منوها در زبانهای مختلف و کنتراست بالا رنگ ال سی دی با چرخش خودکار و  شاخص های حد بالا و پایین خواندن می باشد .  همچنین این دستگاه مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی ،قابل تکرار و تکرارپذیر ، عرضه با آزمون گواهینامه ها به طور کامل قابل ردیابی ، مقاوم در برابر ضربه و ضد اب است.این محصول ساخت کمپانی الکومتر انگلیس بوده که این فروشگاه  تجهیزات اندازه گیری و ابزاردقیق سیکاپ این محصول را به مدت یک سال گارانتی و سه سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید.

مشخصات فنی دستگاه ضخامت سنج رنگ و لعاب الکومتر مدل Elcomete 456 :

• اقدامات انجام شده با دقت بر روی سطوح صاف، زبر، نازک و خمیده

• سازگار با تمام نرم افزار الکومتر از جمله ElcoMaster 2.0

• اندازه گیری پوشش روی بسترهای فلزی تا  ۳۰mm

• صفحه نمایش مقاوم در برابر خش و حلال ها

• افزایش وضوح خواندن برای پوشش نازک

• مناسب برای استفاده در محیط های خشن

• سرعت خواندن سریع ۷۰ + در هر دقیقه

 دستگاه دیجیتال تشخیص رنگ شدگى بدنه اتومبیل (ضخامت سنج رنگ خودرو)، ضخامت لایه رنگ خودرو را با دقت بالا و بر حسب هزارم میلیمتر (میکرون) اندازه گیرى کرده و بر روى صفحه تصویر دستگاه نمایش میدهد و امکان بازرسى دقیق بدنه خودرو جهت اطمینان از فابریک بودن بدنه و شناسایى دقیق نواحى تعمیر شده و رنگ شده را فراهم میسازد.

دقت بالاى دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو باعث شده است که استفاده از دستگاه هاى دیجیتال اندازه گیرى ضخامت رنگ خودرو به یک روش مطمئن براى کارشناسى بدنه اتومبیل تبدیل گردد و در سالهاى اخیر در اکثر کشورها مورد استفاده بازرسان و کارشناسان خرید و فروش اتومبیل قرار گیرد.

ویژگیها و قابلیتهای دستگاه تستر رنگ خودرو:

امروزه دستگاه های دیجیتال تشخیص رنگ شدگی بدنه اتومبیل ، یک جایگزین مناسب برای دستگاه های سنتی تست بدنه خودرو شده اند که از دقت بسیار بالا و سرعت بالایی برخوردار هستند :

• نمایش ضخامت رنگ بدنه خودرو بر حسب میکرون یا هزارم میلیمتر و اینچ با دقت بالا

• بزرگ بودن صفحه نمایش  و تسهیل در خواندن ضخامت ها

• تشخیص جنس بدنه خودرو ( آهن یا آلومینوم ) به صورت اتومات و نمایش آن بر روی صفحه تصویر

• دارای حافظه با قابلیت ذخیره ۱۰ ضخامت اندازه گیری شده.

• امکان چرخش ۱۸۰ درجه صفحه نمایش و سهولت خواندن اعداد هنگام ضخامت سنجی نقاط پایینی خودرو

• امکان کالیبره کردن دستگاه به صورت کالیبره یک نقطه ای و کالیبره دو نقطه ای با استفاده از فویلهای کالیبراسیون

      دستگاه دیجیتال تشخیص رنگ شدگى بدنه اتومبیل (ضخامت سنج رنگ خودرو)، ضخامت لایه رنگ خودرو را با دقت بالا و بر حسب هزارم میلیمتر (میکرون) اندازه گیرى کرده و بر روى صفحه تصویر دستگاه نمایش میدهد و امکان بازرسى دقیق بدنه خودرو جهت اطمینان از فابریک بودن بدنه و شناسایى دقیق نواحى تعمیر شده و رنگ شده را فراهم میسازد.

دقت بالاى دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو باعث شده است که استفاده از دستگاه هاى دیجیتال اندازه گیرى ضخامت رنگ خودرو به یک روش مطمئن براى کارشناسى بدنه اتومبیل تبدیل گردد و در سالهاى اخیر در اکثر کشورها مورد استفاده بازرسان و کارشناسان خرید و فروش اتومبیل قرار گیرد.

 بازرسی رنگ و پوشش ضخامت سنج رنگ و پوشش کیهان پرتو ویرا keyhan parto vira 

نیازمندی صنعتلینک منبع

آگهی صنعت