شرکت صدرا کنار شیراز معدن شن و ماسه استاندارد در شیراز

استاندارد


شرکت صدرا کنار شیراز معدن شن و ماسه استاندارد در شیراز

www.skshiraz.com

شرکت صدراکنار شیراز در سال ۱۳۸۲ در زمینه تولید شن و ماسه و انواع مصالح راه سازی و ساختمانی در شیراز تأسیس گردید و حدود پانزده سال در حال خدمت به همشهریان و جامعه مهندسین می باشد. معدن و تأسیسات کارخانه در منطقه دوکوهک شیراز واقع شده است.

تولیدات عمده این شرکت سنگدانه های شن و ماسه شسته شده و دانه بندی شده قابل استفاده در بتن می باشد. اما در کنار آن ها می توان به سایر تولیدات اعم از ماسه شکسته، ماسه بادی، قلوه سنگ و انواع مصالح راه سازی مانند بیس زیراساس و غیره اشاره نمود.

اقدامات موثر شرکت در سالهای اخیر که با تغییر استراتژی سازمانی همراه بود ه ، میتوان به استقرار سیستم های یکپارچه مدیریت با همکاری مشاوران شرکت و همچنین ایجاد و فراهم سازی محیطی شاداب و آموزش محور برای کارکنان اشاره نمود. شرکت صدراکنار شیراز در این سالها همواره به شکل قابل ملاحظه ای در بکارگیری تاسیسات ، فناوری و محصولات جدید در این صنعت پیشرو بوده است که این عوامل باعث رشد مجموعه و همچنین تحولی شگرف در رضایتمندی مشتریان گردیده است.

توجه به مسایل زیست محیطی درخط مشی این شرکت بوده است و دراین سالها اقدامات موثری دراین زمینه انجام شده وهمواره به طورمستمر بهبود یافته است.

شرکت صدراکنار شیراز در سال ۹۶ و ۹۷ موفق به کسب عنوان حامی حقوق مصرف کننده و دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان گردید از دبیرخانه سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان فارس و همچنین در سال ۹۷ و ۹۸ بعنوان واحد نمونه صنعتی و بهره بردار نمونه معدنی انتخاب شد.

آدرس : شیراز ، دوکوهک ، جاده صنایع فجر ، کارخانه تولیدی شن و ماسه صدرا کنار شیراز

شماره تماس : ۰۷۱۳۶۷۰۳۴۵۴

تلفکس : ۰۷۱۳۶۷۰۳۴۵۳

همراه کارخانه : ۰۹۱۷۱۰۲۲۸۶۸

همراه : ۰۹۱۷۱۱۷۵۴۵۳

www.skshiraz.com

انتقادات و پیشنهادات و شکایات : ۰۹۱۷۱۱۷۶۲۶۴

ایمیل: sadrakenarshiraz@gmail.com

نیازمندی صنعتلینک منبع

آگهی صنعت