سینک استیل – وان استیل – سینک صنعتی – وان صنعتی

استاندارد


سینک

سینک استیل صنعتی در هتل ها و رستوران ها و تالار ها و سلف های دانشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد و به دسته تجهیزات شست و شو  و نگهداری در تجهیزات استیل آشپزخانه های صنعتی تلعق دارد.

 

ابعاد سینک صنعتی

سینک صنعتی استیل و وان صنعتی استیل در ابعاد مختلفی تولید می شود ابعاد استاندارد این محصول ۱۲۰ ، ۱۵۰ و ۱۹۰ سانتی که معرف طول سینک صنعتی است. و عرض استاندارد آن ۶۵  سانت و ارتفاع استاندار ۹۰ سانتی متر است. در صورتی که این ابعاد با آشپزخانه شما همخوانی ندارد می توانید این موضوع را با کارشناسان پارس استیل مطرح کنید تا سینک صنعتی استیل در اندازه مورد نیاز شما طراحی و تولید شود

نوع دیگری از ابعاد دهی استاندارد برای سینک صنعتی استیل ابعاد سینک صنعتی دولگن و سه لگن است. عمق استاندارد سینک ۲۵ سانت است که بسته به نیاز مشتری می تواند تغییر کند.

 

جنس

تیم تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل همواره در تلاش است تا بهترین کیفیت را به ارمغان آورد از همین رو برای تولید محصولاتش از مواد اولیه خام با کیفیتی استفاده می کند مثلا برای همین سینک صنعتی استیل از ورق های استیل ۳۰۴ ضد زنگ استفاده می کند. این ورق ها در مقابل زنگ زدگی در مقابل آب کاملا مقاوم هستند.

ویژگی دیگر در این محصول ضد خش بودن آن است و با اشیا تیز و خراش دار همانند چاقو دچار خراشیدگی نمی شود.

 

ویژگی های سینک استیل صنعتی

این محصول قابل تولید به صورت پایه دار با پایه های پروفیل است و نیز به صورت کابیتی است .

 

برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۲۰۵۱۹۵۲۵ تماس بگیرید

نیازمندی صنعتلینک منبع

آگهی صنعت