لوازم ارایشگاهی

استاندارد


خرید تجهیزات آرایشگاهی

اگر قصد تأسیس یک آرایشگاه را دارید، توجه ویژه‌ای به تجهیزات و مبلمان آرایشگاهی داشته باشید. خرید وسایل و تجهیزات آرایشگاهی مناسب، یک راهی برای جذب مشتری به سالن زیبایی شما می‌باشد. هرچقدر که وسایل و مبلمان آرایشگاهی شما مجهز باشد، به حفظ مشتریان شما کمک بسیاری می‌کند.

وسایل و تجهیزات آرایشگاهی در مدل‌ها و کیفیت‌های مختلفی در بازار وجود دارد که گاهی باعث سردرگمی شما در انتخاب این وسایل می‌شود. اگر می‌خواهید که اطلاعات کافی درباره‌ی هر یک از این وسایل و کاربردهای آن داشته باشید.

۱-سرشور آرایشگاهی، وسیله‌ای موردنیاز برای رنگ مو

۲-صندلی و میز مانیکور و پدیکور برای خدمات ناخن

۳-ترولی آرایشگاهی، وسیله‌ای جهت نظم دادن به آرایشگاه

۴-تخت ماساژ، وسیله‌ای برای خدمات پوست و زیبایی

۵-صندلی می‌کاپ برای آرایش صورت

۶-صندلی تابوره یا صندلی استادکار

۷-خرید آینه آرایشگاهی و استند آرایشی

۸-صندلی کپ و کوتاهی وسیله‌ای جهت اصلاح و کوتاهی مو

۹-صندلی کودک آرایشگاهی

۱۰-صندلی برقی آرایشگاهی جهت کوتاهی و می کاپ

۱۱-تخت اپیلاسیون، وسیله‌ای برای انجام امور اپیلاسیون و ماساژ

 

 

نکات مهم هنگام خرید تجهیزات آرایشگاهی

·         قبل از خرید تجهیزات آرایشگاهی، به نوع خدماتی که در سالن زیبایی خود ارائه می‌دهید، توجه کنید. تصمیم‌گیری درست در این امر باعث می‌شود تا به جای هزینه بر روی وسایل غیرضروری، وسایل و تجهیزات موردنیاز و ضروری را خریداری کنید.

·         هنگام خرید تجهیزات آرایشگاهی، به گارانتی و خدمات پس از فروش آن توجه کنید. این ویژگی این اطمینان را به شما می‌دهد که تجهیزات خریداری‌شده از استاندارد‌های لازم برخوردار است.

·         برای خرید تجهیزات ابتدایی خود، فروشگاه‌های ساده و کوچک را انتخاب کنید. این موضوع باعث می‌شود تا به‌جای صرف هزینه زیاد، وسایل خود را با قیمت مناسب خریداری کنید.

·         هنگام خرید مبلمان و تجهیزات آرایشگاهی، توجه به نوع رنگ و میزان نور محیط از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. هرچقدر محصولات خریداری‌شده با دکوراسیون آرایشگاهی شما تناسب داشته باشد، زیبایی محیط کار شما بیشتر خواهد شد. درنتیجه مشتریان را وسوسه می‌کند تا دوباره به سالن زیبایی شما بیایند.

·         تجهیزات آرایشگاهی مانند انواع صندلی‌ها و تخت‌های آرایشگاهی باید راحت باشند تا مشتری هنگام دریافت خدمات احساس راحتی کند؛ بنابراین علاوه بر فاکتور زیبایی، به راحتی مبلمان آرایشگاهی نیز توجه کنید.

·         بودجه‌ای که برای خرید تجهیزات آرایشگاهی صرف می‌کنید، بسیار اهمیت دارد. مقدار هزینه شما باعث می‌شود تا مدل‌های شیک‌تر و خاص‌تر نیز انتخاب کنید.

·         برخی لوازم و تجهیزات آرایشگاهی قیمت بسیار بالایی دارد. در این شرایط برخی از مدیران سالن‌های زیبایی به خرید وسایل دست دوم آرایشگاهی روی می‌آورند. این در حالی است که وسایل دست دوم آرایشگاهی از کیفیت پایینی برخوردار بوده و فقط برای مدت کوتاهی پاسخ‌گوی نیازها می‌باشد؛ درنتیجه باید هزینه‌ی بیشتری صرف خرید لوازم جایگزین کنند. فروشگاه اینترنتی بیوتی کالا مناسب‌ترین قیمت لوازم آرایشگاهی را با توجه به بودجه‌ی شما به فروش می‌رساند.

·         هنگام خرید تجهیزات آرایشگاهی به قابل شست‌وشو بودن آن نیز توجه کنید. این محصولات باید به‌گونه‌ای باشند تا در برابر آب و مواد پاک‌کننده دچار آسیب نشوند. همچنین پس از شست‌وشو، پوشش چرمی آن همچنان رنگ ثابتی داشته باشد.

·         هنگام خرید تجهیزات و دکوراسیون داخلی آرایشگاه خود، سن و جنسیت مراجعه‌کنندگان را در نظر داشته باشید. با توجه به اینکه فضای آرایشگاه زنانه با آرایشگاه مردانه متفاوت است، وسایل و تجهیزات آن نیز با یکدیگر فرق داشته و لازم است تا از تجهیزات آرایشگاهی خاص برای هر محیط استفاده کنید.

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان