ارائه خدمات فرزکاری سنگین CNC پنج محور

استاندارد


مجتمع صنعتی رضا با در اختیار داشتن ماشین آلات منحصر به فرد و به روز و همچنین آموزش و تربیت کارشناسان متخصص، امکان ساخت و ماشینکاری انواع قطعات سنگین و دقیق، ساخت انواع قالب های صنعتی، ساخت انواع شاسی و استراکچرهای دقیق   و …. را دارا می باشد.

 امکانات فرزکاری این مجتمع عبارتند از:

۱- دستگاه فرز CNC، ۵ محور همزمان به ابعاد ۶۵۰۰×۴۰۰۰×۱۵۰۰ میلی متر با دقت ۰۱/۰ میلی متر. کنترلر دستگاه Siemens 840 D می باشد و محور چهارم و پنجم بر روی کلگی دستگاه قرار دارد. لازم به ذکر است که اسپیندل ماشین قابلیت سنگ زنی انواع قطعات را داراست.

۲- دستگاه فرز بورینگ NC به ابعاد ۲۰۰۰×۲۰۰۰×۲۰۰۰ میلی متر با دقت ۰۱/۰ میلی متر.

۳- انواع فرزهای NC و CNC سه محور و چهار محور در ابعاد مختلف جهت ماشینکاری قطعات سبک تا طول ۱۰۰۰   میلی متر و عرض ۶۰۰ میلی متر و ارتفاع ۶۰۰ میلی متر و دقت ۰۱/۰ میلی متر.

برخی پروژه های انجام شده فرز کاری:

۱- ساخت و ماشینکاری شاسی اصلی کمپروسور به طول ۸/۱۱ متر و عرض ۴ متر و ارتفاع ۲/۱ متر با وزن ۲۸ تن. (۱۵ عدد) – دقت قطعات ۰۲/۰ میلی متر.

۲- ساخت، بازسازی و ماشینکاری شاسی و بدنه دستگاه های CNC در ابعاد مختلف با دقت ۰۱/۰ میلی متر.             (حدود ۱۰۰ قطعه)

۳- تعمیر و ماشینکاری انواع کِیسینگ (casing) های صنایع نیروگاهی و نفت و گاز و پتروشیمی با دقت ۰۱/۰ میلی متر (۱۴ قطعه)

۴- ساخت و ماشینکاری انواع تیوب شیت از قطر ۹۰۰ میلی متر تا قطر ۴۰۰۰ میلی متر با دقت ۰۲/۰ میلی متر. (۳۰ قطعه)

۵- ساخت و ماشینکاری انواع قالب های صنعتی در ابعاد مختلف.

۶- ساخت و ماشینکاری انواع چرخ دنده از قطر ۸۰۰ میلی متر تا ۴۰۰۰ میلی متر از قبیل دنده های ساده، زاویه دار، هلیکال و …. با دقت ۰۵/۰ میلی متر. (۸ قطعه)

۷- ساخت و ماشینکاری انواع ایمپلر، دیفیوزر و پره تا قطر ۳۲۰۰ میلی متر. (در این بخش ۲ عدد ایمپلر به قطر ۸۰۰       میلی متر ماشینکاری شده است.)

 

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

 ۰۹۳۸۱۷۶۶۲۱۵-۰۹۱۷۳۱۰۵۹۴۴ 

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان