تولید و فروش انواع شیره میوه جات بدون شکر

استاندارد


 

شرکت فرآورده های غذایی سولار از سال ۱۳۹۰ کار خود را در زمینه ی تولید محصولات غذایی سالم آغاز نمود . این شرکت با استفاده از ماشین آلات مدرن مطابق با تکنولوژی روز دنیا محصولات ذیل را تولید می نماید :

۱-  شیره خرما

۲- شیره انگور

۳- شیره توت

۴- شیره انجیر

۵- شیره سیب

۶- قند خرما

۷- معجون سه شیره

۸- معجون چهار شیره

۹- معجون پنج شیره

هدف شرکت فراورده های غذایی سولار تولید محصولات غذایی سالم در راستای بهبود تغذیه خانواده ها میباشد وهمچنین تولید محصولاتی که بتوان آنها را جایگزین قند و شکر در زندگی روزمره نمود و از ابتلا به بیماری هایی که از طریق مصرف قند و شکر به وجود می آیند جلوگیری نمود.

کلیه محصولات تولیدی این شرکت خالص بدون شکر ۱۰۰% طبیعی و دارای مجوز از سازمان غذا و دارو میباشد. از همین رو این شرکت موفق گردیده محصولات خود را به کشور های ایتالیا، آلمان، رومانی، ژاپن و عراق صادر نماید.

محصولات غذایی سولار همگی انرژی زا بوده و ضعف عمومی بدن را از بین میبرند و منابع غنی از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن میباشند و باتوجه به دارا بودن خواص آنتی اکسیدان قوی در جلوگیری از سرطان موثر میباشد. همواره هدف شرکت فراورده های غذایی سولار تولید محصولات غذایی سالم در راستای بهبود تغذیه خانواده ها می باشد و همچنین تولید محصولاتی که بتوان آنهارا جایگزین قند و شکر در زندگی روزمره نمود و از ابتلا به بیماری هایی که از طریق مصرف قند و شکر به وجود می آیند جلوگیری نمود.

این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و ماشین آلات تمام استیل اقدام به تولید محصولاتی با کیفیت از بهترین مواد اولیه نموده و آمادگی خود را جهت همکاری با صادر کنندگان ، بنکداران و شرکت های پخش اعلام می نماید.

محصولات این شرکت هم به صورت بسته بندی و هم به صورت فله ای قابل عرضه می باشند .

اوزان بسته بندی : (۴۰۰ گرم، ۴۵۰ گرم، ۵۰۰ گرم، ۸۵۰ گرم، ۹۰۰ گرم، ۹۵۰ گرم )

اوزان فله ای : (۵ کیلوگرم، ۸ کیلو گرم، ۱۴ کیلو گرم، ۲۰ کیلو گرم ۵۰، کیلو گرم، ۲۲۰ کیلوگرم)

جهت اطلاعات بیشتر با شماره  ۰۹۱۸۲۲۲۲۱۰۸  تماس  بگیرید .

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان