شرکت پاسارگاد برترین شرکت مهندسی در زمینه اجرای پروژه های تفریحی، توریستی و عمرانی

استاندارد


برج رستورانی یکی از طرح ها و ایده های توریستی پردرآمد شرکت پاسارگاد است که برای اولین بار در دنیا یک مجموعه رستورانی، تفریحی، اقامتی، هیجانی و توریستی با داشتن بیش از چند نوع رستوران سبک جدید طراحی شده است.

برج های رستورانی تشکیل شده از یک شافت مرکزی و طبقات است. در شافت مرکزی که ارتفاع آن بین ۲۰ الی ۶۰ متر متغیر می باشد، محل عبور آسانسور و راه پله است و به طبقات کاربری های متفاوت داده می شود که تالار، روف گاردن، رستوران گردان، کافی شاپ، هلی پد و … می باشد.

فلسفه طراحی این برج با امکانات و کاربری های خاص و منحصر به فرد این است؛

 اولا در مجموعه ای تمامی رستوران های خاص ، تفریحات و به طور کل فضاهای لاکچری و هیجانی فراهم باشد. با توجه به متعدد بودن رستوران های تکراری در سطح کشور، مردم به دنبال تجربه یک مکان خاطره انگیز هستند که بتوانند یک هیجان خوشمزه را تجربه کنند.

دوما در این برج به تمامی مهمانان در هر فضا امکان دید و ویوی ۳۶۰ درجه از مناظر اطراف و شهر را می دهد.

سوما مهم ترین دلیل و توجیه اقتصادی برج رستورانی بحث عدم خرید زمین با مساحت بالا و پرداخت هزینه بسیار هنگفت می باشد. یعنی می توان ۵۰۰۰ متر مربع کاربری در برج رستورانی را در زمینی به مساحت حداقل ۱۰۰۰ متر مربع (بدون در نظر گرفتن فضای پارکینگ) احداث کرد. همچنین سرمایه گذار می تواند جهت کاهش هزینه های سرمایه گذاری و تسریع در امور مجوزات، با ارگان های دولتی که صاحب زمین در بهترین نقاط شهر هستند به صورت مشارکت، BOT، BOLT و … قرارداد بسته و فقط هزینه ساخت را متقبل شود.

چهارما احداث برج رستورانی با شکل خاص و ارتفاع بالا قطعا به نماد شهر تبدیل شده و سرمایه گذار را به یک برند رستورانی بسیار شناخته شده معرفی خواهد کرد.

در برج رستورانی بیش از ۲۰ کاربری بسیار درآمدزا و جدید می توان تعبیه کرد که با توجه به بودجه و رقم سرمایه گذاری، متراژ و ظرفیت آن تعیین می گردد. 

تالار، سینما و سالن همایش، سالن کنسرت، روف گاردن، فود کورت، کافی شاپ روباز و بسته، هتل، آشپزخانه، چایخانه سنتی، رستوران شیشه ای، رستوران گردان، رستوران هوایی معلق، رستوران هوایی کشویی، رستوران کابینی ثابت و چرخان، رستوران کارسلینگی، هلی پد، زمین بازی، جایگاه سلفی، استخر و جکوزی، زیپ لاین، بانجی جامپینگ، کوانتوم، بولینگ، بیلیارد و … از جمله کاربری های برج رستورانی می باشد.

 

ارتباط با شرکت پاسارگاد: ۰۹۱۲۵۰۲۴۰۸۶

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان