تعمیرات موبایل

استاندارد


امکان دارد برای هر یک از ما پیش بیاید که گوشی موبایلمان ناگهان مشکلی برایش پیش بیاید و نتوانیم از امکانات آن استفاده کنیم و و یا نیاز به تعمیرات موبایل داشته باشد و ندانیم که هزینه تعمیرات موبایل چقدر می شود و آیا اصلا  تعمیرموبایل به صلاح است یا خیر.

یک مشاوره تعمیرات موبایل رایگان می تواند پاسخی باشد بر تمامی این مسائل.

مشاوره تلفنی بر طرف کردن مشکلات موبایل

بعضی مواقع هم مشکلی برای موبایل ما به وجود می آید که به راحتی قابل حل شدن است ولی ما راه حل آن را نمی دانیم!!
در این موارد می توانیم بدون اتلاف وقت خود و طی مسیری طولانی از مشاوران تلفنی تعمیرات موبایل در کرج برای حل مشکلات موبایل خود استفاده نماییم.
مشاوران تلفنی تعمیرات موبایل در کرج  با توجه به مشکلی که برای موبایل ما به وجود آمده است، راه حل بر طرف کردن مشکل را به ما ارائه می کنند و به همین آسانی مشکل موبایل ما را برطرف خواهند کرد.

 

تعمیرات موبایل

یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که برای موبایل های هوشمند پیش می‌آید و شمارا نیاز مند به تعمیر موبایل می کند مربوط به هارد گوشی است.

تشخیص اینکه مشکل پیش آمده برای موبایل شما مربوط به هارد است یا نه نیاز به دانشی تخصصی و سال‌ها تجربه کار در این زمینه دارد.

 بسیار پیش می‌آید که تشخیص اشتباه در تعمیرات موبایل منجر به ضرری جبران ناپذیر به گوشی و برد آن می‌شود.

 از این جهت می‌توان تعمیر هارد را یکی از تخصصی‌ترین کار در حوزه ی تعمیرات موبایل در کرج دانست، با توجه به برخی نشانه‌ها می‌توان فهمید مشکل گوشی، ناشی از ایرادی است که در هارد گوشی وجود دارد.

در ادامه برخی از این علایم را برای تعمیرات موبایل بر می‌شماریم: 

 

۱-خاموش شدن بدون علتی مشخص: گاهی مواقع موبایل بدون هیچ دلیل خاصی، بدون ضربه خوردن و یا آب خوردگی، حین اجرای برنامه‌های موبایل خاموش میگردد.

در صورت بروز این حالات، احتمال خرابی هارد بسیار زیاد می باشد. توجه داشته باشید که ممکن است گوشی شما ماه‌ها قبل، ضربه یا آب خوردگی داشته باشد؛ اما پس از چند ماه خاموشی‌های متوالی بروز کند.

 

۲-گوشی روشن میشود ولی بالا نمی آید (روی لوگو یا آرم شرکت سازنده گیر می کند):

در این جور موارد در تعمیرات موبایل در کرج ابتدا گوشی را فلش رام بزنید. اگر گوشی فلش نشد به احتمال خیلی زیاد ایراد از هارد هست (البته تعمیرکار تعمیرات موبایل باید در زمینه تعمیرات نرم افزاری موبایل  متخصص باشد تا با بررسی خطای فلشر یا موارد دیگر به خراب بودن هارد اطمینان پیدا کند).

 البته گاهی مواقع گوشی روی آرم هست و فلش هم میخورد ولی باز هم بالا نمی آید. این مورد باید سخت افزاری چک شود چرا که مشکل هم میتواند از هارد باشد, هم cpu و هم موارد دیگر مثل آی سی تغذیه.

 

۳-گوشی موبایل روشن می‌شود، سیستم عامل اجرا می‌شود اما نمی‌توان اطلاعاتی را از گوشی خواند و یا روی آن داده‌ی جدید ذخیره کرد. در این حالت، با قاطعیت می‌توان گفت که گوشی مشکل خرابی هارد را دارد.

۴-یکی دیگر از راه‌های تشخیص خرابی هارد گوشی، شناسایی گوشی خاموش با هارد خراب، هنگام اتصال به کامپیوتر است. 

 

چرا هارد گوشی می سوزد

به هاردی(EMMC) که از نظر الکترونیکی آسیب دیده باشد hard سوخته(EMMC آسیب دیده) می گویند.

آسیب هایی که نوسان برق میتواند به هارد وارد کند این است که به برد یا آی سی کنترل یا هر دو آسیب می رساند.

گاهی اوقات هارد گوشی قابل تعمیر موبایل است اما در مواردی نیز هارد قابلیت تعمیرات موبایل را ندارد و می بایست آن را تعویض کرد.

در مورد هارد سوخته ای که قابلیت تعمیر ندارد ,اطلاعات نوشته شده روی، هارد دیگر قابل بازیابی نیست.

زمانی که گوشی در حال شارژ است، هرگز اقدام به خاموش و یا ریست کردن گوشی نکنید.

زمانی که باتری گوشی زیر ۲۰ % ظرفیت شارژ است اقدام به ریست فکتوری و یا ریست معمولی نکنید، چرا که در این حالت عمل خواندن و نوشتن به ولتاژ بیشتری  نیاز دارد و این کار باعث میشود که به hard گوشی ولتاژ مناسبی نرسد و در عملکرد آن اختلال ایجاد کند.

پس همیشه توجه داشته باشید که باطری گوشی بالای ۷۰ یا ۸۰ % شارژ بهینه داشته باشد.

 

 

http://www.parsertebatco.com/

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان