فروش رنگهای خوراکی و تولیدکننده رنگ کارامل مایع

استاندارد


رادیران شیمی

(واردات، تهیه و توزیع مواد اولیه شیمیایی)

                                                                                           

با سلام

احتراما به استحضار می رساند از آنجا که تولید کارامل تاکنون در داخل میسر نبوده و عمده کارامل مورد نیاز کارخانجات از خارج کشور وارد میشده است، این شرکت برآن شد که با مشارکت متخصصان ایرانی که از سالها پیش مشغول بومی سازی کارامل بوده اند اقدام به تولید و عرضه کارامل به صورت گسترده نماید، در فاز اول ظرفیت تولید و عرضه محصول سالانه ۵۰۰ تن میباشد که در صورت بازخورد مناسب از جانب کارخانجات محترم ظرفیت تولید ارتقا پیدا خواهد کرد.

کارامل تولیدی این شرکت ضد اسید (Acid Proof) میباشد که نسبت به اسیدها در صنایع نوشیدنی و غذایی بسیار مقاوم و در محصول به مدت چندین سال پایدار است.

در حال حاضر کارامل تولیدی از نوع تیره (DARK) با شدت رنگ ۴۲۰۰۰ تا ۴۶۰۰۰ میباشد.

لازم به ذکر است که کلیه مجوزهای بهداشتی و قانونی محصول فوق دریافت شده است و این شرکت آمادگی تولید و عرضه محصول در تناژ بالا جهت عرضه به صنایع نوشیدنی و غذایی را دارا میباشد.

لذا از کلیه کارخانجات محترم نوشیدنی و غذایی خواهشمندیم برای همکاری بیشتردرصورت داشتن هرگونه درخواست پس از دریافت نمونه و آنالیز مقدار کارامل مورد نیاز خود را برای این شرکت از طریق ثبت سفارش، ایمیل و یا فکس ارسال تا دراسرع وقت اعلام قیمت و پس از تایید ارسال نماییم.

امید است که در راستای حمایت از تولید ملی و دانش فنی متخصصان ایرانی، با همراهی و همدلی همکارانی همیشگی برای یکدیگر باشیم.

 با تشکر روحی 

موبایل ۰۹۰۲۲۳۹۴۰۵۳

                                                                                                                                                                                                                                                 

 

 

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان