خدمات سنگین تراش

استاندارد


مجتمع صنعتی رضا واقع در شهرک صنعتی بزرگ شیراز دارای بیش از ۲۰ سال سابقه ی درخشان در زمینه ی ماشینکاری قطعات سنگین و فوق سنگین می باشد.

امکانات تراشکاری قطعات سنگین و فوق سنگین این مجتمع عبارتند از:

۱٫دستگاه تراش آلمانی مدل ۱۹۹۲ با قابلیت تراشکاری قطعات فوق سنگین با قطر ۵۰۰۰ میلی متر و طول ۱۰۰۰۰ میلی متر تا وزن ۱۶۰ تن با دقت ۰/۰۵ میلی متر .

۲٫دستگاه تراش چینی مدل ۲۰۱۸ با قابلیت تراشکاری قطعات سنگین با قطر ۲۰۰۰ میلی متر و طول ۶۰۰۰ میلی متر تا وزن ۴۰ تن با دقت ۰/۰۲ میلی متر .

۳٫دستگاه تراش چین و چک مدل ۲۰۰۹ با قابلیت تراشکاری قطعات نیمه سنگین و سنگین با قطر ۱۶۵۰ میلی متر و طول ۶۰۰۰ میلی متر تا وزن ۱۵ تن با دقت ۰/۰۲ میلی متر

۴٫دستگاه تراش چک مدل ۲۰۰۴ با قابلیت تراشکاری قطعات نیمه سنگین با قطر ۸۰۰ میلی متر و طول ۴۰۰۰ میلیمتر تا وزن ۵ تن با دقت ۰/۰۲ میلی متر.

۵٫دستگاه پیشونی تراش برزیلی مدل ۲۰۰۱ با قابلیت تراشکاری قطعات تا قطر ۱۵۰۰ میلی متر و طول ۶۰۰ میلی متر تا وزن ۲ تن با دقت ۰/۰۵ میلی متر.

۶٫انواع دستگاه تراش سبک و نیمه سنگین  از نیم متر تا دو متر جهت تراشکاری انواع قطعات صنعتی با دقت یک صدم میلی متر (۶ دستگاه).

۷٫دستگاه کاروسل روسی مدل ۱۹۹۴ با قابلیت تراشکاری قطعات نیمه سنگین تا قطر ۱۴۰۰ میلی متر و طول ۱۰۰۰ میلی متر تا وزن ۲ تن با دقت ۰/۰۵ میلی متر.

 

ارائه ی خدمات طراحی و مهندسی معکوس جهت ساخت انواع قطعات صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع فولاد و ذوب آهن، صنایع نیروگاهی، سیمان و…

واحد کنترل کیفی و آزمایشگاه این مجتمع با بهره گیری از کارشناسان متخصص و آموزش دیده و همچنین بکارگیری ابزارآلات اندازه گیری مخصوص، تمامی مراحل ساخت و ماشینکاری قطعات را کنترل نموده تا در انتها محصولی  درجه یک مطابق با در خواست کارفرما، تحویل دهد.

تنها دارنده ی گواهینامه ی IMS ( استاندارد سیستم مدیریت  یکپارچه) در زمینه ی ساخت و ماشینکاری قطعات سنگین و فوق سنگین در ایران می باشد.

شماره تماس:۰۹۱۷۳۱۰۵۹۴۴-۰۹۳۸۱۷۶۶۲۱۵

نیازمندی صنعتلینک منبع

آگهی صنعت