کیلس استارت چانگان با کیفیت مرغوب

استاندارد


کیلیس استارت چانگان ، مانیتور اندروید چانگان ، گرمکن صندلی چانگان ، گارد و رکاب چانگان از نمونه های تجهیزات جانبی چانگان قابل ارائه توسط ما در تیونینگ خودرو پارس آپشن می باشد.

با نصب کیلس استارت چانگان می توانید بدون نیاز به سوئیچ پس از ورود به خودرو آن را به راحتی روشن نمایید.

با اضافه نمودن این آپشن به چانگان خود علاوه بر راحتی خود می توانید به جذابیت ماشین نیز بیافزایید. قابلیت کیلس استارت قبلا تنها به صورت فابریک در برخی ماشین های خاص وجود داشت. ولی امروزه شما تنها با مراجعه به فروشگاه تیونینگ خودرو پارس آپشن می توانید به راحتی سیستم کیلس استارت چانگان را خرید نمایید و از خدمات نصب رایگان ما نیز استفاده کنید.

توجه داشته باشید که نصب کیلس استارت چانگان بر روی خودرو شما به صورت تضمینی توسط ما انجام می شود. در نتیجه به هیچ عنوان نگرانی از بابت ایجاد مشکل در خودرو نخواهید داشت.

اگر بخواهیم در ارتباط با نحوه کارکرد کیلس استارت چانگان بگوییم می توانیم به تکنولوژی آن از طریق امواج رادیویی و کارت هوشمند اشاره کنیم.

اصلی ترین مزایای نصب کیلس استارت چانگان را می توان به صورت زیر برشمرد:

باز شدن درب خودرو در فاصله کمتر یک متر

 بهبود سیستم امنیتی

جایگزین قفل مرکزی و سوئیچ فلزی

آسان شدن استارت خودرو می باشد.

شما هیچ محدودیتی در خرید انواع آپشن و تجهیزات جانبی چانگان از ما در تیونینگ خودرو پارس آپشن نخواهید داشت. چراکه ارائه دهنده انواع آپشن و تجهیزات جانبی خودروهای داخلی و خارجی از برترین برندها می باشیم.

جهت خرید و یا نصب  کیلس استارت چانگان با ما در ارتباط باشید.

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان