پکینگ لاستیکی پنوماتیک ، هیدرولیک

استاندارد


پکینگ ها از خانواده سیل های متحرک هستند و نوعی آب بند به شمار می آیند که برای آب بندی پیستون و شافت پمپ ها استفاده میشوند. کاربرد این پکینگ ها برای جلوگیری از نشت مایعات (مایعات سمی ) – جامدات و گازها و نشت مواد خطرناک ، آلاینده ها و مواد منفجره میباشد.

 

صنایع لاستیک سازی تکتاز صنعت با در اختیار داشتن انواع قالب پکینگ در سایزهای متنوع، تولیدات خود را در قالب و متریالهای زیر ارائه می نماید:

 

–          پکینگ های پیستونی از جنس NBR ( ضد روغن و مقاوم در برابر حرارت ) جهت استفاده در جک های پنوماتیک بادی و روغنی.

 

–          پکینگ های سیلیکونی که در جک های صنایع غذایی، شیر و لبنیات استفاده می شود که در برخورد با مواد غذایی به هیچ عنوان حل نمی شوند و تحمل دمای ۲۰۰ درجه سانتیگراد را دارند.

 

–          پکینگ های دوطرفه که در جک های رفت و برگشتی یا دو طرفه هیدرولیک به کار می روند،این پکینگ ها فشاری معادل با ۴۰۰ بار را تحمل می کنند.

 

–          پکینگهای VPACK که در تیپ ۵ لایه تولید می شوند که در این نوع قطعه از لاستیک NBR منجید دار استفاده می شود.

 

–          پکینگ های پلی یورتان که ضد روغن و ضد سایش می باشند و نسبت به پکینگ های NBR مقاومت بالاتری دارند و تحمل حرارت تا ۱۵۰ درجه سانتیگراد را دارند و به ۲ شکل پیستونی و گلویی به کار می روند.

 

–          پکینگ VITON ( مقاوم در برابر نفت، بنزین، اسیدها و حرارت بسیار بالا ) که بیشتر در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی  مورد استفاده قرار می گیرد.

 

–          پکینگ از جنس تفلون PTFE مقاوم در برابر اسید و ضد سایش

نیازمندی صنعت



لینک منبع

آگهی صنعت