شرکت ایمن حصار پویا تولید کننده سیستم های حفاظت پیرامونی هوشمند

استاندارد


فنس الکتریکی نوعی حصار فیزیکی بازدارنده و هوشمند است که به محض برخورد ،علاوه بر وارد کردن شوک به سارق یا متجاوز، ضمن جلوگیری از ورود، آژیر و پروژکتور فعال و پیغام هشدار و آلارم از طریق دستگاه اس ام اس کننده ارسال می گردد.

*مناسب جهت باغ، ویلا و کارخانجات
* جایگزین مطمئن حفاظهای سنتی از قبیل نرده، فنس و شاخ گوزنی
*قابل نصب به تنهایی و یا در کنار حفاظ های سنتی بر روی دیوار یا از سطح زمین
*نصب آسان و سریع با آموزش رایگان جهت استفاده *دارای ظاهری شیک و بادوام
*قابلیت تولید پایه ها به رنگ دلخواه
*دارای یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی *قیمت مناسب و رقابتی در مقایسه با حفاظ های سنتی *نصب یک دستگاه پروژکتور و آژیر رایگان با فنس الکتریکی شرکت ایمن حصار پویا آرامش و احساس امنیت را تجربه کنید.

جهت هرگونه مشاوره به سایت شرکت مراجعه یا تماس بگیرید شرکت ایمن حصار پویا تولید کننده سیستم های حفاظت پیرامونی با ۱۵ سال سابقه فعالیت از علاقمندان جهت فروش و اخذ نمایندگی دعوت به همکاری می نماید.

http://www.emenhesarpouya.com

 

 

شرکت ایمن حصار پویا

نماینده انحصاری شرکت APSانگلستان

و از شرکتهای پیشرو در حوزه طراحی ، تامین ، نصب و اجرای سیستم های حفاظت پیرامونی الکترونیکی هوشمند در سطح کشور و تنها مجموعه تولید کننده این سیستم ها در منطقه خاورمیانه و ایران با برند تجاری EHP و APS می باشد . توسعه سیستم های متنوع حفاظت پیرامونی هوشمند نظیر :

حصار الکتریکی

حفاظت ماکروویو

سیم میکروفونی

سنسور نقطه ای

دوربین های مدار بسته

سیستم های کنترل تردد

و سایر سیستم های حفاظت الکترونیک و همچنین توسعه نرم افزار های مدیریت متمرکز مدرن و هوشمند حفاظتی از اهم فعالیت های این شرکت می باشد.

نیازمندی صنعتلینک منبع

آگهی صنعت