طرح های فرش ۱۲۰۰ شانه کاشان

استاندارد


طرح های فرش ۱۲۰۰ شانه کاشان

شهرک صنعتی سلیلمان صباحی بیدگلی و شهرک صنعتی هلال آران و بیدگل قطب تولید کننده فرش های  مانند  فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه در تراکم عرضی ۳۶۰۰ در طرح و رنگ های مختلف هستند. و آن را به سراسر نقاط ایران و جهان صادر می کنند. فرش ۱۲۰۰ شانه تولید شده با نخ صد درصد اکریلیک هیت ست از دو ویژگی بسیار مهم برخوردار است که آن را نسبت به فرش های با الیاف دیگر متمایز می کند. این ویژگی شامل فاقد پرزدهی و ضد حساسیت بودن آن است.

سایت “دیجی فرش” تنها سایت تخصصی و معتبر با هفت سال سابقه درخشان در کاشان و آران و بیدگل است که این امکان را به شما مشتریان عزیز فرش ماشینی کاشان می دهد که به صورت حضوری (خرید فرش درب کارخانه کاشان) یا غیر حضوری (آنلاین) بتوانید به جدیدترین فرش های ۱۲۰۰ شانه کاشان تراکم ۳۶۰۰ تولید شده در طرح و رنگ های مختلف مانند فرش گل برجسته کاشان، فرش طرح خشتی کاشان، فرش  ۱۲۰۰ شانه طرح افشان کاشان و صدها طرح و نقشه دیگر که در یک نمایشگاه فرش به هیچ عنوان قابل دسترسی و نمایش نیست تا بتوانید آن را انتخاب و خریداری کنید.

 به همین خاطر فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ( دیجی فرش) برای دسترسی آسانتر و کاهش هزینه های رفت و آمد این امکان را برای شما هموطنان و مشتریان عزیز فراهم کرده تا بتوانید فرش ماشینی خود را پس از برسی و دریافت نظرات مشتریان آن را از سایت “Digifarsh.com”  انتخاب و خریداری کنید.

این فروش موفقیت آمیز، فقط با همکاری و رضایتمندی شما مشتریان عزیز “دیجی فرش” اتفاق افتاده است. تا در لحظه انتخاب تا خرید در کنار شما باشیم تا بتوانید یک خرید لذت بخشی را با ما تجربه کنید.

ضمانت مناسبترین قیمت فرش درب کارخانه چه به صورت حضوری و به چه صورت آنلاین همراه با بالاترین کیفیت و اصل بودن امتیاز خرید شما از سایت “Digifarsh.com” خواهد بود.

آدرس شرکت: اصفهان آران و بیدگل بخش شهرک صنعتی فرش ماشینی، بلوار اصلی اول، بلوار فرعی وحدت، پلاک ۱۹

تلفن پشتیبانی ۲۴ ساعته (دفتر مرکزی  تهران): ۷۵۰۳۸۰۵۰-۰۲۱

تلفن مدیریت فروش : ۹۱۰۰ ۹۸۰ ۰۹۹۰

آدرس سایت :  https://digifarsh.com

برای دسترسی آسانتر به فرش های ۱۲۰۰ شانه کاشان می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

https://digifarsh.com/shoulder/1200/

 

 

 

 

 

 

 

نیازمندی صنعتلینک منبع

آگهی صنعت