فروش دستگاه یوک مغناطیسی جهت منفذ یابی ذرات مغناطیسی MT یا MPI

استاندارد


فروش ویژه دستگاه های تست ذرات مغناطیسی برند مگنافلاکس بهترین کیفیت

دو سال گارانتی از تاریخ خرید

قیمت عرضه مناسب و دست اول (کمترین قیمت برای فروش دستگاه یوک مغناطیسی)

کاملا استاندارد (طبق استاندارد ASME برای منفذ یابی و پیدا کردن ترک های سطحی و زیر سطحی)

فروش دستگاه یوک مغناطیسی و ارسال آن به سراسر کشور (از طریق باربری یا پست) و تحویل کمتر از ۲۴ ساعت

دستگاه یوک مغناطیسی با استفاده از میدان مغناطیسی و ایجاد جریان مغناطیسی درون قطعات فرومغناطیس باعث پیدا شدن منافذ و ترک های سطحی و زیر سطحی (تا عمق ۶ میلیمتر) می باشد. این دستگاه همراه با اسپری یا پودر ذرات مغناطیسی (براده آهن) قادر به شناسایی هر نوع ناپیوستگی سطحی (ترک – سوراخ – آخال و …) در قطعات جوشکاری شده، ریخته گری شده ، ماشین کاری شده، عملیات حرارتی شده و …. هستند.

قیمت تست ذرات مغناطیسی بسیار مناسب و دارای هزینه تمام شده بسیار کم می باشد همچنین تجهیزات این تست در دسترس و دقت تست بسیار بالا و برای تجهیزات حساس قابل استفاده است.

هم اکنون میتوانید دستگاه یوک مغناطیسی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بازار تهیه نمایید. برای خرید دستگاه یوک (یوگ) مغناطیسی به سایت https://www.endt.ir/

مراجعه فرمایید.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد خرید دستگاه یوک ذرات مغناطیسی با همکاران ما با شماره های ۰۹۱۰۹۹۰۹۰۰۸ و یا شماره های ثابت ۰۳۱۳۷۷۷۷۴۰۳ الی ۰۳۱۳۷۷۷۷۴۰۵ تماس حاصل فرمایید.

در خارج از ساعات کاری یا عدم پاسخگویی شماره ها کافی است در تلگرام یا شماره ۰۹۱۰۹۹۰۹۰۰۸ (ویا واتس آپ) پیام ارسال فرمایید.

سایت WWW.ENDT.IR دارای نماد دو ستاره و مجوز فروشگاه اینترنتی از وزارت صنایع در زمینه فروش تجهیزات تست غیر مخرب از جمله فروش دستگاه یوک مغناطیسی فعالیت دارد و خرید از سایت فوق کاملا قابل اطمینان و قابل پیگرد می باشد.

افتخار ما تامین تجهیزات تست غیرمخرب بسیاری از شرکت های دولتی و خصوصی در داخل و خارج از کشور می باشد.

نیازمندی صنعتلینک منبع

آگهی صنعت