فروش خط تولید زغال فشرده ۰۹۱۴۷۵۵۷۸۰۲

استاندارد


تیوا ماشین اریا سازنده ماشین الات زغال فشرده:

 زغال فشرده یا زغال چینی: به دلیل استحکام و ماندگاری حرارتی  بالای  و بدون بو و گاز بودن این زغال بهترین زغال در منطقه خاورمیانه بوده و بازار فروش منطقه  مخصوصا کشور عزیزمان را در بر گرفته است .

این نوع زغال بیشتر بنام های زغال فشرده -زغال غالبی -زغال چینی یا زغال اکسترود در بازار شناخته شده .متریال تولید این زغال خاک اره بوده برای اینکه کیفیت و استحکام زغال حفظ شود معمولا ۱۰ درصد مواد سلولوزی مانند پوست گردو و ۱۰ درصد نیز میتوان خاک زغال مخلوط کرد به خک اره .باعث میگردد کیفیت محصول خروجی از کوره بیشتر گردد.

خاک اره زمانی که وارد دستگاه میگردد در فشار متوسط و دمای متوسط حاصل از سیلندر باعث گردیده که شیره چوب یا خاک اره خارج شده که بامنجر به چسبندگی بریکت میگردد و قالبی به شکل مکعب مستطیل از سیلندر خارج شده .چون بریکت تولید شده خام بوده باید وارد کوره شده تا فرایند کربونیزاسون انجام گردد تا محصول با درجه خلوص ۱۰۰ درصد کربن خالص یا همان زغال خارج شده بعد بسته بندی شده و وارد بازارهای فروش میگردد.

بریکت:  بریکت کردن فرایندی هست که خاک اره با مخلوط مواد سلولوزی از سیلندر تحت فشار تعیین شده دستگاه و گرمای متوسط سیلندر در حدود ۳۸۰ درجه سانتی گراد عبور کرده و سفت میگردد و به شکل مکعب مستطیل از دستگاه خارج میگردد.

کربونیزاسیون:فرایندی است که در محیط کوره در دمای ۵۰۰ درجه سانتی گراد تبدیل به کربن خالص یا زغال میگردد.لازم به ذکر میباشد که بالا رفتن دما در کوره باعث سفت شدن بیش از حد زغال فشرده شده که ممکن است خاموشی برای زغال پیش اورد توصیه میکنیم که در کوره های سنتی از دمای ۶۰۰ سانتی گراد بیشتر تجاووز دما صورت نگردد.

خط تولید  زغال فشرده از خاک اره شامل ماشین الات زیل میباشد:

.دستگاه سرند.۱-

دستگاه خرد کن..-۲

دستگاه مخزن حرارتی و گرمایشی خشکن..۳-

.دستگاه خشکن ی از بین برنده رطوبت خاک اره یا همان لوله های سینوسی خشکن.۴-

.دستگاه مکنده توربینی.۵-

.دستگاه سیکلن گریز از مرکز.۶-

.دستگاه بریکت ساز زغال.۷-

.کوره های سنتی .۸-

.واکن ها و خفه کن .۹-

.کوره صنعتی فیلتر دار زغال فشرده-زغال لیمو-زغال کبابی ۱۰-

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید:

www.tivamachine.asia

www.zoghalestan.com

www.koorehsazanasia.ir

 

۰۹۱۴۷۵۵۷۸۰۲

۰۹۱۲۸۷۲۰۱۵۲

۰۹۱۴۵۷۷۱۸۰۴

۰۹۱۹۵۸۵۱۳۶۹

۰۴۵۳۳۸۷۳۷۷۵

دستگاه زغال

خط تولید زغال فشرده

ماشین الات زغال فشرده

دستگاه تولید زغال .

 

 

 

 

 

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان