قیمت سطح سنج هیدرواستاتیک یا لول سنج هیدرواستاتیک

استاندارد


سطح سنج هیدرواستاتیک مدل SB-HL ساخت smart biene، بر مبنای اندازه گیری فشار هیدرواستاتیک عموما، ارتفاع را در یک ظرف باز با توجه به اصل زیر اندازه گیری می کند:

سیال فشار ایجاد می کند که با افزایش ارتفاع پر شدن، فشار افزایش می یابد. این فشار، با افزایش نسبت به ارتفاع پر شدن، ستون مایع نامیده می شود.

سطح سنج هیدرواستاتیک مدل SB-HL، مخصوصا برای اندازه گیری سطوح در طیف وسیعی از مایعات با خواص متفاوت طراحی شده است. اندازه گیری دمای محصول با این لول سنج هیدرواستاتیک نیز امکان پذیر است. سطح سنج هیدرواستاتیک SB-HL یک ترانسمیتر فشار شناور برای اندازه گیری سطح در چاه ها، حوضچه ها و لوله های باز است.

اندازه گیری سطح با استفاده از اندازه گیری فشار کاملا تحت تأثیر نصب فوم یا لوله داخلی نیست.

 

مرجع تجهیزات ابزاردقیق ایران لول سنج هیدرواستاتیک از برند smart biene را در سایت www.instrucenter.com ارائه کرده است.

 

www.InstruCenter.com مرجع تخصصی و بزرگترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات ابزاردقیق و هیدرولیک در ایران می باشد که توانسته با تامین مستقیم و بدون واسطه، به ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش بپردازد.

داشتن نیروهای متخصص در زمینه های ابزاردقیق و هیدرولیک، مشاوره فنی رایگان برای انتخاب بهترین تجهیز با بهترین برند و نازلترین قیمت، پیگیری سفارش از ابتدا تا پس از رسیدن به محل مشتری، داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش بسیاری از محصولات، و غیره از مواردی است که اینستروسنتر را منحصر به فرد کرده است.

برای مشاهده قیمت و اطلاعات فنی محصولات به سایت ما به آدرس www.instrucenter.com و یا www.100120.ir مراجعه فرمایید.

 

لینک خرید سطح سنج هیدرواستاتیک یا لول سنج هیدرواستاتیک مدل SB-HL ساخت smart biene:

instrucenter.com/fa/instrumentation/level/hydrostatic-level-sensors/153482-hydrostatic-level-transmitter-sb-hl-smartbiene

 

کلمات کلیدی:

ارتفاع سنج مایعات,سطح سنج آب,سنسور سطح سنج,لول سنج مایعات,انواع سطح سنج,سنسور ارتفاع سنج آب,سطح سنج مخازن,خرید سطح سنج هیدرواستاتیک,فروش سطح سنج هیدرواستاتیک,قیمت سطح سنج هیدرواستاتیک,کاربرد سطح سنج هیدرواستاتیک,سطح سنج هیدرواستاتیک چیست,خرید لول سنج هیدرواستاتیک,فروش لول سنج هیدرواستاتیک,قیمت لول سنج هیدرواستاتیک,کاربرد لول سنج هیدرواستاتیک,لول سنج هیدرواستاتیک چیست,خرید اینترنتی لول سنج هیدرواستاتیک,فروش اینترنتی لول سنج هیدرواستاتیک

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان