کوره صنعتی زغال لیمو

استاندارد


بنام خدا

تیوا ماشین سازنده کوره های صنعتی زغال لیمو و ذغال مجلسی:

کوره های صنعتی خود را تنها شرکتی هستیم که به شرط تست به مشتری می دهیم

چوب های حاصل از هرس درختان که معمولا در شهرهای های بزرگ توسط شهرداری ها  یا جاهای دیگر که باغات بزرگی دارن هرس شده و استفاده خاصی از ان ها نمی شود میشه به قیمت ارزان خرید و تبدیل به زغال کرد و وارد بازار فروش نمود .

این چوب های دور انداخته شده را به صورت منظم برش بدید یل چهار تراش کنید و داخل کوره گذاشته در محیط هموژن در نبود اکسیژن یا همان محیط خلع تبدیل به کربن خالص یا زغال نمود.

مشخصات فنی کوره صنعتی زغال :

۱-کوره صنعتی ساخته شده استاندارد بوده و مجوز محیط زیست را دارد . یعنی بدون دود و بدون بو بوده و مشکلات زیست محیطی را ندارد .

۲-کوره صنعتی دارای سیستم اتوماتیک هوشمند بوده و فرایند پخت را بدون نیاز به اپراتور انجام می دهد .سیستم هوشمند خطاهای انسانی پخت را حین کار ندارد و با توجه به برنامه نرم افزاری ان مراحل پخت را انجام میدهد.

۳-کوره صنعتی از الیاژها و ورق های استیل نمره ۳۱۶ ساخته شده که از ۴ جداره تا بیشتر طراحی و ساخته میشود.که مقاوم در مقابل حرارت های بالا می باشد.

۴-کوره صنعتی به گونه ای طراحی شده که سیستم پخش حرارت داشته که باعث گردیده حرارت در تمام نقاط کوره به یک اندازه پخش شود تا تمام زغال ها به یک کیفیت و ۹۹ درصد سالم از کوره بدون پرتی و شکستگی پخته شود.

۵-کوره صنعتی بخش فیلتر به صورتی طراحی شده که سرکه چوب و گازاهای خارج شده از هم تفکیک می کند و در مخزن خود ذخیره میکند.

۶-کوره صنعتی چهار منظوره بوده که توانایی پخت زغال لیمو . زغال مجلسی . زغال کبابی و زغال فشرده را دارد که برای هرکدام زمان های پخت متفاوت می باشد.

با تشکر جهت راهنمایی بیشتر با ما در تماس باشید:

www.charcoalmachine.com

www.tivamachine.asia

صفحه اصلی

۰۹۱۴۷۵۵۷۸۰۲

۰۹۱۲۸۷۲۰۱۵۲

۰۹۱۴۵۷۷۱۸۰۴

۰۹۱۹۵۸۵۱۳۶۹

 

کوره صنعتی زغال

کوره صنعتی زغال سفید

کوره صنعتی زغال لیمو

کوره صنعتی زغال کبابی

کوره صنعتی

کوره صنعتی زغال لیمو

کوره صنعتی زغال مجلسی

کوره صنعتی زغال

زغال

زغال

کوره صنعتی

 

 

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان