کابینت آزمایشگاهی با قیمت مقرون به صرفه

استاندارد


از اولین مراحل طراحی یک آزمایشگاه مرحله سکوبندی است و مهم ترین مسأله طراحی کابینت آزمایشگاهی متناسب با محیط و نوع کار می باشد.  با داشتن یک کابینت بندی مناسب می توان نظم کاری خوبی در آزمایشگاه ایجاد کرده تا کارکنان بتوانند در اسرع وقت به تجهیزات و مواد مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

یکی از فعالیت های شرکت تجهیزات آزمایشگاهی بایرمن تولید کابینت آزمایشگاهی در انواع مختلف زمینی و دیواری در ابعاد استاندارد یا ابعاد مورد نظر کارفرما می باشد.

کابینت آزمایشگاهی زمینی علاوه بر نگهداری تجهیزات و مواد آزمایشگاهی می توانند به عنوان میز کار ، میز توزین، میز شستشو نیز مورد استفاه قرار گیرند.

کابینت آزمایشگاهی دیواری بیشتر برای نگهداری تجهیزات و مواد بی خطر، وسایل شاخصی کارکنان و پرونده مورد استفاده قرار می گیرند.

شرکت بایرمن از جنس های مختلفی متناسب با محیط کاری شما و نوع فعالیت شما برای ساخت کابینت آزمایشگاهی استفاده می کند.

شما می توانید برای داشتن یک طراحی مناسب برای کابینت آزمایشگاهی خود با کمترین هزینه با کارشناسان شرکت بایرمن تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

شرکت بایرمن علاوه بر ساخت کابینت دیواری در زمینه سایز تجهیزات آزمایشگاهی نظیر سکوبندی آزمایشگاه، میزبندی آزمایشگاه، هود و سینک آزمایشگاهی، میز توزین و … نیز فعالیت دارد.

برای سفارش کابینت آزمایشگاهی مورد نیاز خود می توانید با شماره های شرکت تماس گرفته یا به سایت شرکت مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

نیازمندی صنعتلینک منبع

آگهی صنعت