فروش و خدمات ماشین آلات سند بلاست تر بدون غبار با برند گراکو (GRACO)

استاندارد


واحد خدمات سند بلاست و رنگ مجموعه آرتین بنیان با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی بلاستینگ تر Vapor Blasting به وسیله ترکیب بخار (دمه یا پاشش تحت فشار) آب و مقدار کمی ماده ساینده، آماده ارایه محصولات و اجرای خدمات آماده سازی و لایه برداری انواع سطوح در صنایع مختلف و خاص از جمله صنایع سنگین (هوایی، دریایی، ریلی…) متوسط (سازه، مخزن، تجهیزات، بتن…) و سبک ( چوب، نما، زیبا سازی شهری و… ) می باشد. 

ویژگی های خدمات Vapor Blasting 

۱- کاهش گرد و غبار تا ۹۲% که این امرعلاوه بر مزیت های زیست محیطی و حفظ سلامت اپراتور باعث افزایش سرعت و راندمان کاری گردیده و هیچگونه مزاحمتی برای دیگر واحدها ایجاد نمی کند. 

۲- با توجه به کاهش غبار و پاکیزه ماندن محیط پیرامون حین کار دیگر نیاز به سرمایه گذاری برای ایجاد و تجهیز یک محیط های بسته ایزوله با سیتسم تهویه مانند سالن یا کابین بلاستینگ نمی باشد و همچنین معضلات و مشکلات جابجایی قطعه به این فضاهای بسته مرتفع می گردند.

۳- اجرای انواع آماده سازی های سطح شامل زنگ زدایی، برداشتن لایه قدیمی رنگ، تمیز کردن، پاکسازی و ایجاد زبری مناسب مطابق استاندارد مورد نظر کارفرما، برای انواع متریال اعم از فلزات مختلف ( با ضخامت و آلیاژهای گوناگون) پلیمیر ها، چوب، شیشه، بتن و …. به بهترین و سریع ترین شکل ممکن امکان پذیر می باشد

۴- امکان استفاده از هر نوع ساینده (مسباره ،گارنت، سیلیس،گلاس بید، خورده شیشه، پوست گردو ….. ) با توجه به کار مورد نیاز و کاهش چشمگیر مصرف (تا %۷۵) هر کدام در مقایسه به روش خشک

۵- افرایش سرعت کارکرد نسبت به روش های دیگر تا %۵۰ در پروژه های مختلف

۶- انطباق پذیری بالا و امکان تغییر آسان تنظیمات از یک کارکرد به کارکرد دیگر (تنظیمات فشار، نوع ساینده، جریان و …. با توجه به حجم، زبری و مشخصات کار)

۷- به جهت دارا بودن تاییده ATEX، امکان استفاده اجرای بلاستینگ در محیط های دارای ریسک انفجار مانند صنایع حساس، محیط های دارای ذخیره سوخت، پالایشگاه ها، سکوهای نفتی و غیره، بدون هیچ مشکلی فراهم گردیده است.

۸- در مناطق گرم و مرطوب و در فصول سرد و بارانی با افزودن مقدار بسیار کمی مایع محافظ به مخلوط آب و ساینده امکان محافظت از قطعه در برابر خوردگی و زنگ زدن تا قبل از اجرای پوشش دایم به مقدار چشمگیری (۲-۴ روز) افزایش می یابد

۹- قابلیت رسیدن به خواص ایده آل و مقدارنمک استاندارد انواع سطوح

جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید.

خدمات سندبلاست تر بدون غبار

شماره تماس : ۰۹۱۹۷۱۶۸۸۳۲

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان