فروش پیشرفته ترین دستگاه های برش لیزربابهترین کیفیت

استاندارد


بهترین دستگاه لیزر

برش چوب و ام دی اف با لیزر:

چوب و مواد ترکیبی ساخته شده از آن ساختار اسفنجی شکل داشته به همین دلیل برش آن توسط لیزر بسیار آسان تر از سایر مواد انجام پذیر می باشد.این ساختار موجب میگردد برش با سرعت بالاتر و با حرف توان کمتری اجرا گردد.از مواد ترکیبی و منشعب از چوب می توان ام دی اف ،فایبر بورد و…

یعنی تخته فیبر با چگالی متوسط نیز نام برد که امروزه در ضایع و محصولات چوبی به وفور استفاده می شود.این محصول به دلیل فشرده بودن و روکش های تزیینی مانند ملامینه در صنعت لوازم تزیینی و آشپزخانه کاربرد های فراوانی دارد.

با دستگاه برش لیزر می توان این صفحات را با دقت بالا و کیفیت مطلوب در طرح ها و نقشه های مختلف برش زده یا بر روی آن عملیات لایه برداری یا حکاکی انجام داد.کاربران دستگاه برش لیزر می توانند با طراحی سه بعدی و برش زدن صفحات ام دی اف و اتصال آن ها به یکدیگر سازه های شوعی تولید نمایند.

برش طلق با دستگاه برش لیزر

طلق را معمولا پلکسی گلس یا آکریلیک نیز می نامند.

پلکسی گلس یک ماده پلاستیکی چند منظوره است و دارای مقاومت زیادی در مقابل ضربه می باشد.این در حالیست که این ماده بسیار سبک و فرم پذیر است.امکان رنگ بندی و نیز اعمال ضخامت های متفاوت باعث جذابیت زیاد در ضایع مختلف گردیده است.

لذا صنعتگران و هنرمندان جهت ساختار سازه ها در ساختمان ،تبلیغات و ضایع زیادی از جمله آزمایشگاهی و پزشکی از این ماده استفاده می کنند.یکی از بهترین روش های برش طلق استفاده از تکنولوژی لیزر می باشد.

دستگاه برش لیزر می تواند با دقت فراوان طرح های هندسی را برروی طلق با ضخامت های مختلف ایجاد و در مواردی حکاکی و لایه برداری نماید.از مزیت های دستگاه برش لیزر در برش طلق با روش های دیگر میتوان به شفافیت و پولیش لبه ها پس از عملیات برش و دقت بسیار بالا اشاره کرد.

امروزه دستگاه های برش طلق در بسیاری از کارگاه ها و فروشگاه هایی که با طلق سروکار دارند دیدهمی شود و استقبال ازاین روش موجب صرف زمان کوتاه تر،کیفیت بالاتر و دور ریز کمتر صفحات طلق می باشد.

نیازمندی صنعت



لینک منبع

آگهی صنعت