ماشین جوجه کشی تضمینی ۱۸۵۰ تایی

استاندارد


مشخصات دستگاه ۱۸۵۰ عددی:

راک دستگاه ۱۸۵۰ عددی، در ۱۱ سینی تولید شده و هر سینی قابلیت جاگذاری ۲ شانه جوجه کشی را دارد، ظرفیت جوجه کشی از تخم نطفه‌دار مرغ و همچنین قرقاول در این دستگاه غول پیکر ۱۸۵۰ عدد بوده و برای تخم نطفه دار دیگر پرندگان طبیعتاً متفاوت خواهد بود. ۲۸۱۶ عدد تخم کبک، ۴۲۲۴ عدد تخم بلدرچین و یا تخم های مشابه مانند طوطی، عروس هلندی و قناری، ۹۶ عدد تخم شترمرغ و در نهایت ۱۱۰۰ عدد تخم بوقلمون.

  

رابط کاربری ماشین جوجه کشی ۱۸۵۰ تایی به قدری هوشمند و ساده است که اپراتور را بی نیاز از هر تخصص و پیشینه جوجه کشی می‌کند، برد هوشمند پی ال سی نصب شده بر روی دستگاه طوری طراحی شده که به زبان فارسی نمایشگر تمام جزئیات دستگاه می باشد. رطوبت، دما، میزان چرخش و طول دوره جوجه کشی فاکتورهایی هستند که در صفحه نمایشگر رنگی دستگاه، ثانیه به ثانیه قابل مشاهده می باشند.

              

نحوه استفاده و شروع به کار دستگاه : تخم های نطفه دار را در شانه های مخصوص تخم می‌چینید، دوشاخه تغذیه برق دستگاه را به پریز برق متصل میکنید و از قسمت کنترلر هوشمند فارسی زبان دستگاه، ۳ عامل مهم انکیباسیون را تنها با نگهداری یک دکمه به مدت ۵ ثانیه تنظیم می‌کنید، بقیه کار را به دستگاه جوجه کشی ۱۸۵۰ تایی حرفه ای میسپارید، شمارش روزها و ساعت های جوجه کشی طبق جدول استاندارد انکیباسیون برای هر نوع تخم نطفه دار برنامه ریزی شده در قسمت آی سی دستگاه بصورت هوشمند و دقیق اعمال می‌شود.

دستگاه در زمان مقرر و معین از وضعیت ستر به هچر تغییر وضعیت میدهد و با آلارم هشدار دهنده شما را آگاه میسازد تا شانه های جوجه کشی را با سبد های هچ جایگزین نمایید.

در زمان هچری نسبت به نوع تخم رطوبت و دمای دستگاه افزایش یافته و چرخش بصورت اتوماتیک متوقف خواهد شد، ماشین جوجه کشی ۱۸۵۰ تایی با ابعادی به طول ۹۰ سانتی متر، عرض ۹۰ سانتی متر و ارتفاعی ۲۰۰ سانتی متری تولید شده تا بتواند لقب بزگترین دستگاه جوجه کشی صنعتی و نیمه صنعتی را با خود یدک بکشد. جنس شاسی‌های آن از فولاد آلیاژ ساخته شده است. وزن کل دستگاه جوجه کشی ۱۸۵۰ تایی ۱۶۰ کیلوگرم بوده و مجهز به چرخ‌های روانگرد برای جابجایی آسان نیز هست. برای ساخت بدنه این دستگاه جوجه کشی از ورق گالوانیزه بهداشتی با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای استفاده شده تا علاوه بر ضربات فیزیکی و ایجاد خش، در مقابل رطوبت و دمای داخل و اطراف نیز مقاومت چشمگیری داشته باشد. اثرگذارترین عامل در پروسه جوجه کشی استفاده از فن های مرغوب برای تهویه و یکسان سازی رطوبت و دما در دستگاه می باشد. فن های سانتریفیوژ استفاده شده در این دستگاه دارای استاندارد بین المللی سی ای بوده و رده مصرفی ای پلاس را به خود اختصاص داده‌اند. برای تامین دما و بحث گرمایشی از المنت های میله ای مخصوص ماشین های جوجه کشی صنعتی ساخت شرکت کانادایی پیترساین استفاده شده تا علاوه بر کسب راندمان جوجه کشی بالا خطر شوک گرمایی و الکتریکی نیز به صفر برسد.

رطوبت مورد نیاز برای جوجه کشی در ماشین جوجه کشی ۱۸۵۰ تایی با دستگاه رطوبت ساز ۵ لیتری معروف آلپیکس ساخت کشور ترکیه صورت می پذیرد این رطوبت ساز با تولید بخار سرد میزان رطوبت لازم برای عمل انکیباسیون در دستگاه جوجه کشی را تامین می کند. سیستم چرخش راک ( بازوی متحرک شانه ها) در ماشین جوجه درآوری ۱۸۵۰ عددی به صورت موتورگیربکس می باشد، بدین صورت که با فرمان اتوماسیون نصب شده بر روی دستگاه هر نیم ساعت عمل چرخش در این دستگاه انجام شده و راک دستگاه جوجه کشی ۴۵ درجه به صورت چپگرد و ۴۵ درجه به صورت راستگرد چرخش می یابد. هنگام ارسال دستگاه کلیه شانه های جوجه کشی برای جایگذاری تخم های ریز و درشت، سبدهای هچری، دفترچه راهنمای فارسی، دستگاه نطفه سنج برای کندلینگ تخم ها (نوربینی) بر روی دستگاه جوجه کشی ۱۸۵۰ تایی ارسال می‌شود. این دستگاه دارای گواهینامه ایزو  ۲۰۰۸-۹۰۰۱ برای مدیریت کیفیت کالا بوده و برگه گارانتی ۱ ساله موجود در بسته بندی ماشین جوجه کشی ضامن خرید شما خواهد بود.

راه های تماس با ما:

۰۹۱۴۲۹۷۳۰۰۵

۰۹۳۵۴۴۰۶۷۷۶

www.juje.ir

jujedotir@gmail.com

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان