روکش غلطک – تعمیر غلطک – سنگزنی روکش غلطک – روکش لاستیکی غلطک – تکتاز صنعت

استاندارد


در نقاط مختلف یک خط تولید ممکن است از غلطک‌ها استفاده شود.
روکش غلطک بعضاً‌ وظیفه به حرکت در آوردن خطوط انتقال مواد را دارند و در پاره‌ای از صنایع برای مقاصد دیگری نظیر روکش کردن پارچه‌ها، چاب و یا حرکت دادن قطعات از نقطه‌ای به نقطه دیگر استفاده می‌گردند.
در اکثر این غلطک ها لازم است روکشی از جنس لاستیک جهت ایجاد اصطکاک لازم و نیز جلوگیری از سایش و یا خوردگی سطح درام غلطک ها ، اعمال گردند.
این عملیات طی یک فرآیند شناخته شده بر روی درام غلطک ها انجام گردیده و بسته به نوع مصرفی که از غلطک در نظر داریم می‌توان انواع روکش‌های مقاوم به سایش، مقاوم به مواد شیمیایی ( اسیدها و قلیاها ) ، مقاوم به فشار ، مقاوم در برابر حرارت و برودت و غیره را اعمال نمود.

صنایع لاستیک سازی تکتاز صنعت از بدو تاسیس تا کنون در زمینه اجرای روکش انواع غلطک های صنعتی با حداکثر قطر mm 2000 و طول mm 6000 فعالیتی بسیار چشمگیر داشته است.عمده فعالیت شرکت در این بخش تهیه روکش غلطک های صنایع زیر می باشد :

–          روکش غلطک های صنایع فولاد و صنایع ذوب آهن 

–          روکش غلطک های صنایع کارتن و کاغذ سازی 

–          روکش غلطک های صنایع چاپ ، بسته بندی و نساجی  

–          روکش غلطک های صنایع سیمان و لوله سازی

–          روکش انواع چرخ های لیفتراک و فینیشر ( ماشین آلات راهسازی و آسفالت )

 

روکش غلطک های فوق با جنس رابرهایی از جمله SILICON , NBR , CR , EPDM , PBR , SBR , NR ، PU ( پلی یورتان ) و… بوده که بر حسب شرایط فیزیکی- شیمیایی ( مقاومت در برابرسایش ، حلالهای شیمیایی ، اسیدها ، حرارت ، بنزین و..) جنس مورد نظر انتخاب و کامپاند مورد نظر بر اساس سختی حداقل طراحی می گردد.

 

بدیهی است عملیات تعمیر ، سنگ زنی و شیارزنی بر روی سطح روکش غلطک بنا به سفارش مشتری انجام می گیرد.

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان