بهترین و موثر ترین روش کاشت مو چیست؟

استاندارد


امروزه بسیاری از افراد به دلیل عوامل مختلفی همچون آلودگی هوا،ژنتیک، رژیم غذایی نادرست،اثرات جانبی برخی از دارو ها و…… دچار ریزش مو میشوند و بهترین راه برای برطرف کردن این مشکل را انجام کاشت مو میدانند ،باتوجه به این موضوع که امروزه  روش های زیادی برای کاشت مو وجود دارد  انتخاب بهترین و موثر ترین روش دغدغه اصلی است پس برای انتخاب بهترین و موثر ترین روش کاشت مو با ما همراه باشید.

کاشت مو به روش FUT 

در این روش معمولا نیازی به تراشیدن کل موهای سر فرد نیست و فقط ناحیه ای که جهت برداشت و کاشت مو لازم است کوتاه می شود و سپس فولیکول های آماده شده به صورت تکی و خیلی منظم طبق طرح از قبل تعیین شده کاشته می شود. از دیگر ویژگی های این روش سرعت عمل پیوند در طی سه تا پنج ساعت می باشد. روش FUT به این صورت است که در آن مو را با یک نوار کوچک از ناحیه پشت سر بر میدارند که معمولا تحت بی حسی موضعی انجام شده و حاوی تعداد زیادی گرافت است. سپس محل عمل به ظرافت و دقت تمام ترمیم شده و چون خط برداشت در محل رویش موها بوده معمولا محل ترمیم شده  دیده نمی شود. سپس توسط تیم جراحی زیر میکروسکوپ گرافت های فولیکول های مو بصورت واحد های یک، دو و یا سه تایی تقسیم شده و آماده جهت کاشت می شود. 

 

کاشت به روش FIT

در این روش، برداشت فولیکول‌های مو به صورت گروهی و دانه‌ای از پشت سر شخص ، توصت نگه دارنده های دستی برداشته می‌شوند  لذا این روش نیازی به جراحی ندارد  همچنین  تعداد خیلی زیادی از فولیکول های مو را در این روش نمی‌توان در یک جلسه به جلوی سر انتقال داد  ، این روش کاشت مو FIT  نامیده می شود.

این تکنیک طی چندین جلسه انجام میشود ، چراکه در روش FIT یک جلسه تعدادی گرفت. در روش FIT نیاز به حضور در چندین جلسه می باشد و بیشتر بانک موی شخص را در این جلسات برداشت می کنند،  به دلیل تجربه ناکافی، در زمینه کاشت و برداشت و مدت دار شدن عملیات آن  و در پی آن عدم رسیدن خون از بین میرود که در این صورت علاوه بر از دست رفتن بانک موی شخص موهای برداشت شده نیز توان رشد خود را از دست خواهد داد. لذا شما می توانید در رویان مو سلامت با افراد متخصص کاشت مویی با کیفیت را تجربه نمایید و از آخرین تکنولوژی و دستگاه های روز دنیا بهره مند شوید.

 

 

جدید ترین متد کاشت مو در رویان مو سلامت (Super FUE)

مهمترین مزیت های روش SuperFUE به شرح زیر میباشد :

-۱بکارگیری دستگاه هوشمند SUPER FUE که قابلیت اسکن و شناسایی موههای ضخیم و چند ریشه که مناسب جهت کاشت مو می باشد را دارد و بدون هیچ کونه آسیبی به ریشه مو هها عمل برداشت مو را با دقت فراوان انجام میدهد که نتیجه کار با این دستگاه  باعث ایجاد تراکم موههای کاشته شده به میزان ۳ – ۴ برابر نسبت به روشهای سنتی گذشته می باشد  .

-۲استفاه از سلولهای بنیادی خون خود فرد جهت نگهداری بافت های برداشت شده توسط دستگاه super FUE

-۳بدون نیاز به برش جراحی ، خونریزی و بخیه و بجای ماندن خط بخیه و اسکار

-۴به سبب به کارگیری از لیزرتراپی این روش دوره ی نقاهت بسیار کوتاهتری نسبت به روشهای سنتی گذشته دارد.

-۵امکان کامل کاشت مو فقط در ۱ روز بدون نیاز به جلسات ترمیمی و مجدد

-۶رویش سریعتر موههای کاشته شده نسبت به روشهای گذشته ، در این روش موههای کاشته شده پس از ۶-۹ماه به حداکثر تراکم کاشته شده می رسند در حالی که در روشهای گذشته ۱۲-۱۴ ماه زمان جهت رسیدن به تراکم کاشته شده لازم بود .

-۷ایجاد طبیعی ترین خط رویش مو توسط طراحی هوشمند و کامپیوتری SUPER FUE

-۸امکان طراحی چهره شما قبل از عمل

-۹بکارگیری همزمان لیزر هوشمند SUPER FUE جهت از بین رفتن التهاب منطقه کاشت مو و ترمیم سریعتر منطقه برداشت کاشت و رشد سریعتر موههای کاشته شده که باعث کاهش دوره نقاهت بعد از عمل می گردد .

-۱۰امکان برداشت مو از سایر مناطق بدون بجای گذاشتن اسکار و خط برش

-۱۱تمامی پروسه SUPER FUE فقط در کلینیک های فوق پیشرفته و دارای مجوز رویان با نظارت مستقیم اساتید برجسته دانشگاهی انجام می پذیرد .

-۱۲شایان ذکر است که به علت موفقیت بی نظیر این روش ، تنها شیوه مورد تایید بیمه ایران و بیمه humana امریکا می باشد که به تمامی عزیزانی که از این روش جهت کاشت مو استفاده نمایند ضمانت نامه کتبی بیمه ایران و بیمه امریکا تعلق می گیرد که این بیمه نامه ها بدون قید شرط در صورتی که فرد نتیجه مناسب از عمل را نداشته باشد عودت کل هزینه را تقبل می نماید .

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با SuperFUE اینجا را کلیک نمایید.

تماس با ما:

خیابان حبیب الهی-روبروی داروخانه غرب تهران

۴۱۹۳۶ – ۰۲۱

https://royanmoo.com

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان