قیمت دستگاه استوتوسکوپ مدل STE-3

استاندارد


دستگاه استوتوسکوپ مدل STE-3 جهت شنیدن و ضبط صدای بلبرینگ میباشد.

مرجع تجهیزات ابزاردقیق ایران با ارائه تنوع گسترده ای از انواع استوتوسکوپ از برند GPS امکان مقایسه این محصولات را در سایت www.instrucenter.com فراهم آورده است.

www.InstruCenter.com مرجع تخصصی و بزرگترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات ابزاردقیق و هیدرولیک در ایران می باشد که توانسته با تامین مستقیم و بدون واسطه، به ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش بپردازد.

داشتن نیروهای متخصص در زمینه های ابزار دقیق و هیدرولیک، مشاوره فنی رایگان برای انتخاب بهترین تجهیز با بهترین برند و نازلترین قیمت، پیگیری سفارش از ابتدا تا پس از رسیدن به محل مشتری، داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش بسیاری از محصولات و غیره از مواردی است که اینستروسنتر را منحصر به فرد کرده است.

برای مشاهده قیمت و اطلاعات فنی محصولات به سایت ما به آدرس www.instrucenter.com و یا www.100120.ir مراجعه فرمایید.

 

لینک خرید محصول:

instrucenter.com/fa/portable-test-equipment/sound-test-equipment/stethoscope/10389-stethoscope-model-ste-3

 

کلمات کلیدی:

قیمت دستگاه استوتوسکوپ,خرید دستگاه استوتوسکوپ,فروش دستگاه استوتوسکوپ,انواع دستگاه استوتوسکوپ,کاربرد دستگاه استوتوسکوپ,استوتوسکوپ باکیفیت,مشخصات فنی استوتوسکوپ,کاتالوگ استوتوسکوپ STE-3,راهنمای خرید استوتوسکوپ STE-3,دفتر فروش استوتوسکوپ GPS,نمایندگی استوتوسکوپ GPS,خرید اینترنتی استوتوسکوپ,فروش اینترنتی استوتوسکوپ,خرید آنلاین استوتوسکوپ,فروش آنلاین استوتوسکوپ,قیمت خرید استوتوسکوپ,قیمت فروش استوتوسکوپ,تجهیزات آزمایشگاهی,تجهیزات ابزاردقیق,تجهیزات اندازه گیری,تجهیزات اندازه گیری قابل حمل

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان