مرکز تعمیر ماشین لباسشویی، یخچال و اجاق گاز برانت Brandt

استاندارد


تعمیر یخچال فریزر برانت (براند) Brandt در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی برانت (براند) Brandt در تهران

تعمیر اجاق گاز و فر برانت (براند) Brandt در تهران

گروه برانت شرکت تولیدکننده لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی، یخچال فریزر و اجاق گاز در کشور فرانسه می‌باشد. گروه پشتیبان سرویس با تکیه بر تکنسین‌های مجرب خود و دسترسی به قطعات اصلی محصولات برانت آماده ارائه خدمات سرویس و تعمیر کلیه لوازم خانگی تولید شرکت برانت فرانسه می‌باشد.

درصورتی‌که دستگاه برانت شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی برانت در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با دفتر شرکت برانت از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش برانت بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر تهران یا مرکز تعمیرات برانت تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش بهترین را ه را برای تعمیر یا سرویس  برانت خود به دست آورید ارائه خدمات باکیفیت به شما باتجربه چندین ساله به دست آمده است.

پشتیبان سرویس متشکل از تکنسین‌های تخصصی در زمینه‌ی تعمیر ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی اسپیلت، یخچال فریزر و سای باید ساید برانت در تهران آماده ارائه خدمات به همشریان عزیز تهرانی می‌باشد.

تعمیرکاران ما دوره‌های تخصصی تعمیر لوازم آشپزخانه و خانگی را گذارنده و دارای تجربه در تعمیرات برندهای معتبر مانند برانت Brandt هستند. ما در تعمیرات ما فقط از قطعات یدکی اصلی شرکت براند فرانسه استفاده می‌کنیم. با توجه به کیفیت بالای خدمات ما، برای اطمینان خاطر شما خدمات ارائه شده دارای شش ماه ضمانت می‌باشند که در صورت بروز هرگونه مشکل در قسمت تعمیر شده، اقدامات لازم انجام خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک درج شده در این وب سایت مراجعه نمایید و در صورت درخواست تعمیرات با شماره‌ی ما تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید درخواست خود را از طریق صفحه‌ی ارسال آنلاین سفارش برای ما بفرستید تا همکاران ما برای هماهنگی با شما تماس حاصل فرمایند.

شماره‌های تماس
شرق تهران: ۰۲۱۷۷۴۹۱۵۹۶
غرب تهران: ۰۲۱۴۴۸۵۹۰۱۷
مرکز تهران: ۰۲۱۳۳۱۳۱۰۶۷
شمال تهران: ۰۲۱۲۲۸۹۹۲۷

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان