تور تفریحی-آموزشی رویال

استاندارد


  https://t.me/joinchat/AAAAAEOUDtjWQf3RkfWwSg

سلام و درود به دوستان عزیز و ارزشمند

قصد داریم با برگزاری متفاوت ترین تور آموزشی و حضور هنرمندان

خاص ترین شرایط را برای شما عزیزان فراهم کنیم

در ایندوره سه روزه که به صورت فشرده انجام میشود؛ با به کارگیری برترین متدهای آموزشی بالاترین بازدهی را خواهیم داشت

در تور تفریحی آموزشی رویال ؛ با قرارگیری ذهن در شرایط بسیار مطلوب و آرامش و همچنین قرارگرفتن در مدار موفقیت و ثروت بر اساس تمارین بالاترین میزان درک مطلب و یادگیری اتفاق خواهد افتاد

در ایندوره سه روزه کسب درآمد از تلگرام و فضای مجازی توسط مهندس امین دارابی تدریس میگردد و در پایان دوره برای دانشجویان عزیز؛ مدرک بین المللی از برند نوبل و wtg اروپا به همراه ریجسترکد صادر خواهد شد.

دوستانی که علاقه مند به یادگیری سبک های درآمدزایی مهندس امین دارابی هستند ؛ در ایندوره سه روزه میتوانند به طور کامل روش های درآمدزایی را آموخته و از تجربیات ایشان بهره مند شوند و در انتهای دوره میتوانید به سبک امین دارابی کسب درآمد کنید.در ایندوره سه روزه که به صورت فشرده انجام میشود؛ با به کارگیری برترین متدهای آموزشی بالاترین بازدهی را خواهیم داشت

در ایندوره قدرتمند و منحصر به فرد ؛ استعدادیابی میشود و بر اساس علایق و قابلیت ها و توانایی های شما ؛ انتخاب موضوع خواهد شد و شما در بهترین شرایط به کسب درآمد خواهید پرداخت.

حضور بانو نسرین مقانلو ؛ ستاره درخشان سینما شرایط را خاص تر و جذاب تر کرده است ؛ و سورپرایزهایی بسیار ویژه توسط ایشان مطرح خواهد شد و در یکروز به یاد ماندنی زیباترین اتفاقات رقم خواهد خورد.

با پرداخت هزینه این تور ؛ بلیط هواپیما (رفت و برگشت)؛ هتل سه ستاره

صبحانه؛نهار؛شام؛ ایاب و ذهاب کامل؛ تفریحات ویژه؛ جنگ شادی و هزینه دوره به طور کامل پوشش داده میشود. و نیازی به هیچ هزینه جانبی نخواهد بود.

همچنین برای تفریحات آزاد و خرید از مراکز تجاری تایم آزاد خواهیم داشت.

با یک انتخاب بینظیر ؛ یاد بگیرید ؛ تفریح کنید؛ خاطرات زیبا داشته باشید و در انتها به سبک امین دارابی پول دربیارید‌.

 

 

 

 

نیازمندی صنعتلینک منبع

آگهی صنعت