نماینده رسمی محصولات پسیولویتون LEVITON در ایران

استاندارد


سارین شبکه نماینده رسمی محصولات پسیو مارک لویتون LEVITON در ایران میباشد 

محصولات لویتون LEVITON ساخت کشور آمریکا کاملا اورجینال و دارای انواع محصولات پسیو شبکه شامل طیف گسترده ای از کابل های شبکه انواع پچ پنل و پچ کور و لوازم جانبی – فیبر های نوری با بالاترین کیفیت و استاندارد جهانی و کاملا اورجینال در ایران به فروش میرسد 

درباره محصولات لویتون LEVITON 

LEVITON ساخت کشور آمریکا از برندهای معروف پسیو میباشد که هم اکنون در ایران به فروش میرسد 

LEVITON ارائه دهنده راهکار‌های جامع است که نیازهای ساختمان های مسکونی، تجاری و صنعتی را برآورده می سازد. این شرکت با بیش از یک قرن تجربه مشتریان خود را در ساخت و توسعه محیط‌هایی پایدار و هوشمند با استفاده از تجهیزات کابلی الکتریکی و راهکارهای اتصال شبکه، مراکز داده و سیستم های مدیریت انرژی و روشنایی یاری می کند.

این تجهیزات شامل سوئیچ های صنعتی و کلیدهای شارژ USB توکار، تجهیزات کنترل روشنایی، تجهیزات سیستم های شبکه و تجهیزاتی شارژ الکتریکی وسایل نقلیه می‌ باشد. راهکارهای Leviton صرفه جویی در مصرف انرژی، زمان و هزینه را به ارمغان می آورد.

LEVITON Levitonویتون با یک قرن سابقه، بخش راهکارهای شبکه خود را در سال ۱۹۸۶ با رویکرد تعامل با رشد نیازهای بازار در زمینه مخابرات و شبکه های پر سرعت ایجاد نمود.

لویتون با بیش از ۱۵ کارخانه در ایالات متحده، مراکز فروش و پس از فروش در سراسر دنیا و بیش از ۱۰۰۰۰ کارمند در سراسر دنیا فعالیت دارد.

تجهیزات لویتون در مراکز بسیاری مانند ساختمان امپایر استیت، کاخ سفید و بیش از ۶۵% خانه¬های آمریکا استفاده می¬شود.

با محصولات فیبر نوری لویتون می¬توان به بعد تازه¬ای از شبکه های مبتنی بر فیبر نوری مهاجرت کرد.محصولات پسیو فیبر نوری لویتون برای کابردهای مختلف مانند Backbone های شبکه، دیتا سنترها و محیطهای اداری قابل استفاده هستند.

لویتون یک انتخاب هوشمندانه است که راهکارهای جامع و وسیع مبتنی بر کابل مسی و فیبر نوری برای نیازهای امروزی ساختمانهای مسکونی،مراکز تجاری و صنعتی ارائه می¬دهد. لویتون با بیش از یک قرن تجربه می¬تواند یک محیط مناسب و قابل اطمینان از طریق شبکه-های ارتباطی،راهکارهای ارتباطات دیتا سنترها، سیستمهای مدیریت انرژی و کاربردهای امنیت و کاربردهای اتوماسیون و امنیتی برای کاربران ارئه نماید.کمپانی Leviton، بزرگترین تولیدکننده‌ تجهیزات زیرساخت شبکه، به تاریخ ۲۰۱۵/۱۲/۲۱، اعلام به مالکیت و خریداری شرکت اروپایی Brand-Rex که یکی از توسعه‌دهندگان کابل‌کشی ساخت‌یافته زیرساخت شبکه های کامپیوتری و پیشرو در ارائه راهکارهای صنعتی با کیفیت عالی است، نمود. 

کمپانی Leviton، بزرگترین تولیدکننده‌ تجهیزات زیرساخت شبکه، به تاریخ ۲۰۱۵/۱۲/۲۱، اعلام به مالکیت و خریداری شرکت اروپایی Brand-Rex که یکی از توسعه‌دهندگان کابل‌کشی ساخت‌یافته زیرساخت شبکه های کامپیوتری و پیشرو در ارائه راهکارهای صنعتی با کیفیت عالی است، نمود

جهت اطلاعات کامل و دریافت راهنمایی بیشتر لطفا به وب سایت ما به آدرس WWW.SARINNET.NET مراجعه فرمائید و یا با همکاران ما در بخش فروش شرکت در ارتباط باشید

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان