خرید و فروش کانکس و کانتینر مبین کانتین

استاندارد


مقدمه

به نام پروزدگار بخشایشگر مهربان

گروه صنعتی مبین کانتین از سال ۱۳۴۲ با نام مجموعه سعادت فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع کمپ ها (تجهیز پروژهای نظیر پیچ آمریکا و طرح و توسعه ) و انواع کانتینرهای ۲۰ و ۴۰ فوت مسقف و چادری – اتاقک های تریلی و کفی تریلی با سرپرستی آقای محمد داوری آغاز کرد ودر سال ۱۳۷۲ فعالیت خود را گسترده تر کرده و طراحی و ساخت انواع خانه های پیش ساخته و کانکس های ثابت و متحرک را در زمینی به مساحت ۲۰ هزار متر مربع آغاز نموده است . این شرکت با بهره گیری از پرسنل و نیروهای کار آزموده و مجرب و گروه مهندسین و مشاورین در امور ساخت کانکس و خانه های پیش ساخته و تهیه بهترین مواد اولیه همواره کوشیده تا یکی از بزرگترین رقیبان محصولات خارجی و شرکت ها ی بزرگ تولید کننده خارجی در ایران باشد .

این مجموعه همکاری با ارگانها و شرکت های دولتی و خصوصی نظیر گروره مپنا ، ایران خودرو ، سایپا، سابیر بین الملل ، کیسون ، پروژه آزاد راه تهران شمال ، پروژهای مسکن مهر ، خطوط ۱ و ۲ و۳ و ۴ مترو تهران وزارت راه و ترابری ، سپاه ، ارتش، حلال احمر ، شرکت نفت و پتروشیمی ، تونل نیایش و پل طبقاتی صدر ، فرودگاه امام خمینی هتل ۵ ستاره ،اتوبان امام علی جنوب به شمال ، تونل امیر کبیر، پروژه های نفتی و سکوهای روی آب عسلویه ، ارائه کانکس های بازیافت و مجموعه های فرهنگی ۲۲ گانه شهرداری تهران  را در کارنامه افتخارات خود دارد .

هدف از گرد آوری و تهیه این مجموعه چگونگی فعالیتهای گروه صنعتی مبین کانتین در عرصه ساخت خانه های پیش ساخته و کانتینر های ۲۰ و ۴۰ فوت و سهیم شدن در چرخه های اقتصادی کشور می باشد .

امید است این مجموعه باشعبه های فعال قدمهایی هر چند کوچک این راه بزرگ و دشوار را با موفقیت پیموده و در نهایت از دوام ، زیبایی ، ایمنی در مقابل حوادث طبیعی و همچنین دارا بودن عایق مناسب حرارتی ، صوتی ، امکانات رفاهی مناسب و شرایط راحت حمل و نقل در هر زمان و مکان از ویژگی های تولیدات شرکت مبین کانتین می باشد.  * ما تنها تولید کننده کانکس و کانتینر در ایران هستیم .

پیمانکاران نیروهایی مجرب و با تجربه  تحت نظارت گروه کنترل کیفی و مشاورین با سابقه و کار آزموده و کارخانه  با محوطه سر باز به مساحت ۴۰۰۰۰ متر مربع و محوطه سر پوشیده با مساحت ۴۰۰۰ متر مربع ، دپوی اجناس و مواد اولیه ، سیستم حمل و نقل .

–          تمامی کانکس ها که توسط مجموعه ( مبین کانتین ) حمل و نقل میگردد دارای بیمه  بر اثر خسارت و گارانتی می باشند .

برای دریافت اطلاعات بیشتر  دیدن نمونه محصولات و پروژه های انجام شده با مجموعه تماس حاصل فرمایید . 

آدرس نمایشگاه : بزرگراه آزادگان غرب به شرق ( باند کندرو ) ۴ کیلومتر بعد از اتوبان ساوه

شماره تماس : ۲-۵۵۲۶۷۰۰۱

شماره همراه :۰۹۱۲۵۵۰۰۰۹۰

این مجموعه با داشتن کادری مجرب و کارشناسان متخصص در این زمینه از طریق شماره تلگرامی ۰۹۳۰۵۵۸۰۰۹۰ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی سفارش خرید کالا و مشاوره می باشد .

لینک کانال : https://t.me/kanexmobincantin

 

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان