اموزش تضمینی کارشناسی وتشخیص رنگ خودرو

استاندارد


آموزش اصولی، تضمینی و حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو مهندس باقری

تیم حرفه ای، مجرب و تخصصی کارشناسی اتومبیل متشکل از(مهندس باقری و مهندس یاری) اقدام به آموزش تعداد محدودیکارآموز در کشور جهت کارشناسی حرفه ای اتومبیل به صورت کاملا تخصصی بر روی اتومبیل­های ایرانی و خارجی نموده اند.

کارشناسی اتومبیل حرفه تخصصی است که فقط در صورت آموزش صحیح و تضمینی زیر نظر کارشناسان زبده و باتجربه می­توانید بدون هیچ اشتباهی عیوب و رنگ­شدگی  اتومبیل رابصورت حرفه­ای تشخیص دهید.

سرفصلهای کارشناسی رنگ اتومبیل خودروهای ایرانی و خارجی بصورت کامل با تمامی جزئیات و ریز به ریز به صورت تئوری و عملی توسط مهندس مکانیک (کارشناس رسمی مراکز خرید فروش تهران) با سابقه کارشناسی بیش از ۶۰۰۰ خودرو به شرح ذیل به شما سروران عزیز و گرامی آموزش داده خواهد شد:

۱-  چپی

۲-  دوتیکه بودن

۳-  اتاق تعویض

۴-  شماره شاسی دستکوب

۵-  برش و خوردگی شاسی

۶-  تعویض قطعات اعم از( کاپوت، گلگیر، در، رکاب، صندوق و کف صندوق …)

۷-  رنگ شدگی تمامی نقاط خودرو

۸-  تشخیص قطعات فابریک از قطعات استوک و تعویضی

۹-  تشخیص موم فابریک با موم قطعات تعویضی

۱۰-                  قسمت فنی موتور

ما پس از آموزش و دادن مدرک معتبر و مشاوره تخصصی جهت راه اندازی مرکز حرفه ای کارشناسی شما در شهرتان را تضمین می­­نماییم.

متاسفانه اخیرا افراد کاملا ناشی و ناآگاهاقدامبه آموزش کارشناسی خودرو فقط بر روی یک خودرو نموده­اند که باعث ضرر زیان رساندن به کارآموزان گرامی گردیده­اند. لذا خواهشمند است فریب تبلیغات افراد سود­جو را نخورید.

ما در عمل ثابت کردیم که حرفه­ای هستیم و حرفه­ای بودن واقعی به چه معناست . ما افتخار میکنیم که کارشناسی رنگ خودرو را بر روی تمامی اتومبیل­های خارجی و ایرانی به کارآموزان خود آموزش می­دهیم.

رزومه ما تاسیس بیش از ۱۰۰ مرکز معتبر کارشناسی در تمام استانهای کشور است.ما به شما کارشناسی اتومبیل را درست آموزش می­دهیم

 

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان