بی نظیرترین هتل های دبی

استاندارد


با توجه به اینکه دبی شهر خرید است . بنابراین رقابت بر سر جذب مشتریان در مراکز خرید دبی بسیار است . این رقابت به نفع شماست . می توانید بهترین اجناس را با قیمت های بسیار مناسبی پیدا کنید . به علاوه رفتار مناسب فروشندگان باعث جذب بیشتر خریداران خواهد شد . تخفیفات ویژه بر روی کالاهای خاص ، پایین بودن قیمت اجناس ، برنامه های تفریحی از جمله موسیقی و نمایش ، قرعه کشی های مداوم و اهدا جوایز متعدد به خریداران از جمله شگردهای فروشندگان برای جذب مشتریان است .

 

بهترین زمان خرید از دبی

در دبی فستیوال های خرید برگزار می شود که علاوه بر فروش اجناس با کیفیت با قیمت مناسب ، برنامه های مختلفی برای جذب بیشتر گردشگران اجرا می شود . زمان های مناسب برای خرید در دبی را در ادامه ببینید

فستیوال تابستانی دبی : این جشنواره هر ساله از اواخر ژوئن تا اواخر جولای برگزار می شود . قیمت ها در این زمان بسیار ارزان است .
فستیوال زمستانی دبی : هرسال از اواسط ژانویه آغاز شده و تا اواسط فوریه به طول می انجامد . هوای دبی در این ایام عالی است و برنامه های مفرح زیادی برگزار می شود .
ماه رمضان : در ایام ماه رمضان قیمت کالاها به ویژه مواد غذایی بسیار مناسب است .
بازگشایی مدارس : لوازم مورد نیاز داتش آموزان در این ایام بسیار مناسب هستند .
بازار سفر عربی : در ماه می بازار سفر عربی با قیمت های مناسب دایر است .

 

دبی یکی از کشورهای که با بهترین سوغاتی های که شامل فرش و قالی از ایران ، پاکستان، افغانستان ، ترکیه ، مراکش و غیره می باشد  پرده های عجیب و غریب ، لباس های عثمانی ها ؛ گلدان های برنزی و مس ، لامپ های علاء الدین و سینی های پیچیده ؛ جواهرات و نقره ، وسایل مربوط به شتر (از اسباب بازی های کرکی و چرم ، تزئینات چوبی و برنز شتر) ؛ و از تی شرت های شیخ محمد تا ساعت های زنگ دار مسجد . همچنین دردبی می توانید روغن عطر معطر عربستان (attars) در بطری های طلای نقره ای با سنگ های قیمتی خریداری کنید .

دبی شهر غذاهای عجیب و غریب است . ادویه جات ترشی جات خاورمیانه مانند زعفران و سواک را در سوپرمارکت Spice Souq یا Carrefour خریداری کنید. در فروشگاه های Bateel (در بیشتر مراکز تجاری) خرماهای خوشمزه ، شکلات و نوشیدنی به فروش می رسد . هنگامی که در سوپرمارکت هستید ، به شربت گل رز و آب پرتقال شکواییده نیز نگاهی بیندازید .

دبی طراحان مد بسیاری دارد . طراحان مد لباس امارات در طراحی لباس های سنتی و نقوش شگفت انگیز هستند . به علاوه در این شهر برندهای معتبر لباس شعبه دارند که می توانند چمدانتان را پر کنند .

معروفترین مراکز خرید دبی:

کشور دبی پراز مراکز دیدنی و فروشگاه های بی نظیر ارزان میباشد ولی در بین همه آنها مراکز خریدی وجود دارند که در جهان نیز شهرت دارند . این مراکز تنها جای خرید نیستند ، یک مرکز تفریحی هستند که می توانند ساعتها خانواده ها را سرگرم کنند. در ادامه معروفترین مراکز خرید را با توجه به نظر گردشگران در سایت tripadvisor نام برده ایم .

دبی مال
مرکز خرید ابن بطوطه
مرکز خرید امارات
دیره سیتی سنتر
دبی مارینا مال
مرکز خرید میردف
دبی فستیوال سیتی
منبع :

http://dubaitor.ir

برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرد :۰۲۱۴۳۶۷۴۹۵۰

نیازمندی صنعتلینک منبع

آگهی صنعت