گروه ارتباطات بازاریابی یکپارچه و تبلیغات کیان

استاندارد


تبلیغات و بازاریابی یک سرمایه گذاریست نه یک هزینه؛ اگر ما همراه شما باشیم .

گروه ارتباطات بازاریابی یکپارچه و تبلیغات کیان ، متشکل از اساتید، مدیران و نیروهای متخصص در زمینه های مدیریت، بازاریابی، تبلیغات، تحقیقات بازار و برندینگ می باشد.

گروه کیان  بعنوان بازویی مقتدر و توانمند در زمینه های تحقیقات بازار و بازاریابی، آسیب شناسی بازار رقابتی، طراحی و اجرای پلن های بازاریابی وفروش ، طراحی و تولید پکیج های تبلیغاتی خلاقانه و هوشمند ، ارائه دهنده و مجری راهکارهای توسعه برند، استراتژی های بالابردن میزان جذب مشتری، ارتقای سیستم های محیط داخلی کار ، ارتقای زیر ساخت های فروش ، تامین و آموزش  نیروی انسانی، سنجش میزان رضایتمندی و ارائه دستور العمل ها و راهکارهای ارتقای سطح رضایت مشتریان و… می تواند شما را در راه رسیدن به اهداف والای توسعه و گسترش کسب و کار ، همراهی نماید.

بعد از عقد قرارداد فی مابین، گروه کیان به عنوان واحد فروش و توسعه بازار در کنار شما قرار گرفته و با ایجاد یک واحد فروش هوشمند و تشکیل اتاق فکر در مجموعه کاری شما و استفاده از تاکتیک ها وتکنیک های  بازاریابی و تبلیغات، با یک برنامه ریزی کوتاه مدت یا بلند مدت، کسب  وکار شما را در مسیر رشد و توسعه فروش  هدایت، مدیریت و کنترل  می نماید .

“نتیجه این همکاری افزایش فروش خدمات یا  محصولات کسب و کار شما خواهد بود.”

ضمنأ یکی دیگر از تخصص های ما این است که آسیب‌های ناشی از هزینه های بی نتیجه تبلیغات را به حداقل کاهش دهیم  و با بالابردن  میزان اثربخشی، درجه تاثیر گذاری و ضریب نفوذ  تبلیغات یکپارچه ، میزان سرمایه گذاری شما را  در امر تبلیغات و بازاریابی به یک سرمایه گذاری پر سود تبدیل نماییم  ، چون ما معتقدیم تبلیغات یک سرمایه گذاری پر سود است .

“هدف نهایی ما ایجاد انگیزه و گزینش آگاهانه مشتریان در انتخاب خدمات و برند شماست “

بکار گیری شیوه‌های اصولی، اخلاقی ،جدیدترین متد های روز دنیا و همچنین سال ها تجربه ی مدیران گروه کیان ، تضمین موفقیت و ماندگاری برند کسب و کار شما خواهد بود .

از اینکه با ما همراه هستید خرسندیم .

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان