ویستا بست

استاندارد


شرکت ویستا بست در سال ۱۳۸۲ به ثبت رسید و از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیل یو پی وی سی آغاز کرد و طی سه سال توانست به یکی از بزرگترین تولید کنندگان این حوزه در ایران تبدیل شود. این شرکت با به کاربردن طراحی مدرن روز دنیا، استفاده از ماشین‌آلات و تکنولوژی پیشرفته کشورهای آلمان و اتریش، با بکارگیری پرسنل متخصص و مجرب و نیز استفاده ازمواد اولیه برتر اروپایی، توانسته است محصولاتی تولید نماید که کیفیت آن‌ها توسط مراکز تحقیقاتی مرجع ایرانی و اروپایی به تأئید رسیده است. ویستا بست بعنوان یکی از پیشگامان صنعت پلیمر و تولید پروفیل یو پی وی سی بر اساس استانداردهای بین المللی اولین دارنده گواهینامه رال آلمان در سطح کشور می باشد. این شرکت در حال حاضر با ظرفیت تولید سالانه ۱۷۰۰۰ تن، و با استفاده از دوازده خط تولید و سی و شش قالب در انواع سه محفظه‌ای، پنج محفظه‌ای و کشویی در پنج رنگ لمینیت و سفید محصولات خود را عرضه می‌نماید.

فرمولاسیون

ترکیب مواد به کار رفته در ساخت پروفیل درب و پنجره upvc ویستا بست با توجه به سخت‌ترین شرایط آب و هوایی مناطق مختلف جغرافیایی کشور ایران انجام می‌گیرد که توسط آزمایشگاه‌ پیشرفته SKZ آلمان (آزمایشگاه مرجع استاندارد رال آلمان)و شرکت‌های با تجربه اروپایی مورد آزمون و تائید قرار گرفته است.

ویستا بست در زمینه صنعت تولید پروفیل درب و پنجره دوجداره از برترین فرمولاسیون روز دنیا و با کیفیت‌ترین مواد اولیه استفاده می‌کند.
این مواد پس از تخلیه در انبار مجدداً مورد آزمایش قرار گرفته و سپس در بخش میکسینگ، توسط ماشین‌آلات تمام اتوماتیک (رایملت هنشل آلمان ) برای تولید پروفیل ترکیب می‌شوند.
میکسینگ
به‌ منظور تولید پروفیل‌های درب و پنجره upvc ، تهیه و تدارک و آماده‌سازی مواد اولیه پلیمری و غیر پلیمری متفاوت با یکدیگر صورت می پذیرد.

ویستا بست با برخورداری از ماشین آلات پیشرفته و کاملاً اتوماتیک و نیز بهره‌گیری از با کیفیت ترین تولیدکنندگان سیستم‌های میکسینگ « شرکت رایملت هنشل آلمان Reimelt Henschel » و انتقال مواد بدون دخالت نیروی انسانی، سعی در ارائه کیفیت بالا و یکسان دارد.
اکستروژن
فرآیند تولید پروفیل درب و پنجره دوجداره و کیفیت آن به فاکتورها و متغیرهای فراوانی بستگی مستقیم دارد. بر این اساس ویستا بست با بهره‌گیری از دانش بهترین تولیدکننده تجهیزات تولید این محصول «شرکت گراینر اتریش» و همچنین برخورداری از بهترین اکسترودرهای موجود در اروپا «کراس مافای آلمان»، در جهت کاهش فاکتورهای متغیر ماشین‌آلات و دستیابی به بهترین کیفیت بر‌‌اساس استانداردهای اروپایی تلاش می‌کند.

فرآیند تولید پروفیل درب و پنجره upvc
درمرحله اول پی وی سی و افزودنی های دیگر، با درصد مشخصی توسط دستگاه میکسر ترکیب سرد و گرم می شوند. مواد ترکیب شده بین ۱۶ تا ۲۴ ساعت در دمای محیط می ماند تا الکتریسیته ساکن حاصل از میکس از بین رفته و دمای آن با دمای محیط یکسان شود. مواد پس از مرحله میـکس به صـورت اتوماتیـک وارد دستگـاه های اکستـرودر می شود. پس از تنظیم و نصب قالب پروفیل مورد نیاز و همچنین قسمت های کالیبراتور و تانک های خنک کننده، می بایست دمای سیلندر و دستگاه اکسترودر و قالب به حد معین برسد. این میزان دما بسته به نوع سطح مقطع پروفیل متفاوت است که معمولاً برای سیلــندر بین ۱۶۵ تا ۱۸۵ و برای قالـب بین ۱۹۰ تا ۲۰۰ درجـه سانتی گراد می تواند متغیر باشد.
دستـگاه اکستـرودر شامل دو عدد مارپـیچ با چرخش غیر همـسو بوده که مواد را به صورت یکنواخت از قسمت مخزن به سمت قالب هدایت می نماید. سیلندر دستگاه شامل چهار قسمت است که هر کدام به ترتیب وظیفه پیشگرم کردن مواد، پلاستیسیته کردن ( تبدیل مواد به شکل خمیری)، خروج گازهای متصاعد شده و در نهایت شکل گیری پروفیل را به عهده دارند. پس از خروج پروفیل از قسمت کالیبره و تانک های خنک کننده اطلاعات مربوط به پروفیل روی آن حک می شود. در نهایت پروفیل وارد قسمت برش شده و در خاتمه بر اساس نوع پروفیل و تعداد مشخص بسته بندی می گردد.

اولین دارنده گواهینامه کیفیت «رال» آلمان در ایران
ویستا بست اولین شرکت تولید کننده در ایران می باشد که موفق به دریافت گواهینامه کیفیت از مؤسسه ” رال ” آلمان در فروردین ماه ســـال ۱۳۸۹ (مارس ۲۰۱۰) گردیده اســــت که یکی از استانداردهای مطرح دنیا در زمینه تأیید کیفی محصول می باشد.

دارنده گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن
مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن از معتبرترین مراجع داخل کشور است که تولیدکنندگان پروفیل درب و پنجره دوجداره می توانند با رعایت فاکتـــورهای کیفی به این نشان دست یابند، این گواهیــنامه به شرکت هایی ارائه می شود که تولیدات آن ها ضمن احراز موفقیت در ۱۰ آزمون مشخص، منطبق با دستور العمل های اجرایی مربوط به ساخت در و پنجره های استاندارد باشد.

کاهش تبادل حرارتی
با توجه به پائیـن بودن ضریب انتـقال حرارتی پروفیـل های درب و پنجره upvc و همچنین به خاطر وجود حفره های خالی داخل پروفیل میزان تبادل حرارت به حد قابل توجهی پائین می آید، در نتیجه مصرف انرژی در فصول مختلف سال کمتر می شود.

بهره وری انرژی
پنـجره upvc به همراه شیــشه های چـند جداره ضمن کاهش چشم گیر تبادل حـرارتی بین فــضای داخل و خارج ساخـتمان ها از اتلاف انرژی به میــزان قابل توجهی جلوگیــری نمــوده و در نتـیجه بهره وری انرژی را بالاتر می برند.

پروفیل با رنگ و طرح‌ دلخواه
شما علاوه بر طراحی فرم پنجره دلخواه خود بر طبق اصول ایمنی و انرژی، امکان انتخاب پروفیل پنجره را با طرح های چوب یا رنگ های مختلف به صورت تک رو یا دو رو لمینیت دارا می باشید، تا بتوانید رنگ پنجره را با نمای خود تطبیق دهید. ویستا بست قادر خواهد بود این امکان را برای شما فراهم نماید.
یکی از دلایل مهمی که پروفیل درب و پنجره دوجداره را متمایز می‌سازد این است که پس از اتمام کار، پنجره شما نیاز به رنگ‌آمیزی نخواهد داشت.

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان