دور کننده و دفع کننده موش و مار و پرنده

استاندارد


دستگاه دفع کننده و دورکننده حشرات و جانوران موذی به روش اولتراسونیک ، فراری دهنده موش و سوسک ، دستگاه دفع کننده موریانه و مورچه ، دستگاه موش پرون ، دستگاه دورکننده حشرات

شرکت پارس الکترونیک (دفتر مرکزی سعادت آباد)

وارد کننده و ارائه دهنده دستگاه های الکترونیکی دفع کننده و دور  حیوانات ، جوندگان ، حشرات و پرندگان مزاحم با تکنولوژی اولتراسونیک Ultrasonic یا فراصوت 

معرفی دستگاه UAW-927M :

دستگاه التراسونیک مدل UAW 927M با سه بلنگوی بسیار قوی ، منطبق بر استانداردهای روز دنیا جهت فراری دادن جوندگان و حشرات موذی از محیط سرپوشیده طراحی شده است . استفاده از این دستگاه روشی موثر برای دفع موش ، سوسک ، جیرجیرک ، کنه ، مورچه ، عنکبوت ، مگس ، پشه ، رتیل ، عقرب ، مار و دیگر حیوانات موذی از طریق ایجاد صداست . صدای ایجاد شده از جنس فراصوتی ( Ultrasonic ) بوده و توسط گوش انسان قابل شنیدن نیست . از مزایای این دستگاه این است که :

۱- باعث کشتن حیوانات موذی نمی شود لذا از وجود آلودگی های ناشی از تجزیه اجساد فاسد شده آنها جلوگیری می کند . 

۲- دیگر نیازی به سم و طعمه نیست لذا از وجود آلودگی های ناشی از تجزیه اجساد فاسد شده آنها جلوگیری می کند .

۳- کشنده نیست و تنها باعث فراری دادن و دورشدن حیوانات موذی می شود . 

۴- این دستگاه تحت لیسانس آمریکا ، در تایوان و منطبق بر معروفترین استانداردهای جهانی نظیر CE ، ROHS ، GIS ، EN ، IEC و … ساخته می شود . 

۵- این دستگاه دارای ۳ عدد بلنگوی التراسونیک بسیار قوی است که در مجموع فشار صوتی ۳۹۰ دسی بل را در بازه فرکانسی ۲۵ الی ۶۵ کیلوهرتز تولید می کنند . 

۶- صدای تولید شده توسط دستگاه به صورت اتوماتیک ، ترکیبی ، خودکار ، هوشمند و جهشی دائما تغییر می کند و این قابلیت باعث جلوگیری از سازگاری سیستم شنوایی حیوانات موذی ودر نتیجه تاثیر گذاری بیشتر دستگاه خواهد شد . 

۷- صدا و فشار صوتی ایجاد شده ، توسط گوش انسان شنیده نمی شود . 

۸- باعث تداخل و اختلال در سیستم مخابراتی ، تلویزیونی ، رادیویی ، الکترومغناطیس ، انواع آلارم ها و سیستم شناسایی آتش و دود نمی شود.

۹- مدت زمان لازم جهت تکمیل تاثیرگذاری دستگاه ۲ هفته است . 

۱۰- مصرف برق دستگاه بسیار پایین است و تغذیه دستگاه از طریق آداپتور صنعتی ۹ ولتی صورت می گیرد . 

۱۱ – این دستگاه دارای ۴ مد عملیاتی است و به منظور اطمینان شما از صحت عملکرد دستگاه دو عدد نمایشگر LED بر روی دستگاه ویک دکمه تست در پشت دستگاه تعبیه شده است

این دستگاه برای محیط صنعتی ، مرغ داری ها ، رستوران ، سالن صنعتی ، انبار ، خطوط تولید صنعتی و پست های برق ، منازل ، آپارتمانها و دیگر محیط های سرپوشیده بکار می رود . توجه شود طراحی این دستگاه کاملا صنعتی است و استفاده از آن در محیط اداری یا مسکونی پیشنهاد نمی شود . 

دستگاه دارای ۲ سال گارانتی تعمیر ، ۶ ماه گارانتی تعویض و یکماه گارانتی رضایت مشتری 

در صورت نیاز به مشاوره رایگان با دفتر فروش این شرکت تماس گرفته و یا عدد ۲ را به شماره۰۹۱۲۲۷۸۸۰۰۴ از طریق پیامک ارسال نمایید. سپس کارشناسان فروش این شرکت با شما تماس خواهند گرفت.

آدرس : تهران –سعادت آباد – خیابان سرو غربی – پلاک ۹۸ طبقه چهارم  واحد ۲۹

تلفن : 

۲۰۲۱-۲۲۱۳۴۰۱۴

۰۲۱-۲۲۱۳۴۰۱۶

۰۹۱۲۲۷۸۸۰۰۴

سامانه دریافت و ارسال پیامک ۱۰۰۰۹۱۲۲۷۸۸۰۰۴

www.parselectronic-co.com

parsec714@yahoo.com

.

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان