فاکتورهای کلیدی طراحی وب سایت تفریحی و بازی آنلاین

استاندارد


ب سایت های تفریحی و بازی آنلاین بر دو محور اصلی بازی های آنلاین و موضوعات تفریحی و سرگرمی طراحی و پیاده سازی می شوند. بنابراین این وب سایتها می توانند دربرگیرنده موضوعات مورد علاقه قشر زیادی از مردم باشند. بنابراین انتظار می رود راه اندازی چنین سایتی با طراحی گرافیکی و محتوایی مناسب, سءوی خوب و پشتیبانی و امنیت بالا با آمار بازدید بالایی روبرو شود.

با توجه به حضور افراد زیاد در یک زمان و به مدت طولانی دانلود سریع و حجم بالای سایت مورد دیگری است که در طراحی وب سایت تفریحی و بازی آنلاین اهمیت دارد.

در طراحی وب سایت تفریحی و آنلاین صفحه ای برای عضویت و با امکان آپلود عکس کاربر برای نمایش در هنگام بازی وجود دارد. یکی دیگر از صفحاتی که در طراحی وب سایت تفریحی و بازی آنلاین در نظر گرفته می شود امکان پرداخت آنلاین برای بازی ها است. در صفحاتی از طراحی وب سایت تفریحی و بازی آنلاین می توان بازی های رایگان, بازی های جدید, بازی های پرکاربرد را به کاربران معرفی کرد. همینطور صفحاتی را می توان برای بازی های دسته بندی شده براساس سن, جنس و نوع بازی در نظر گرفت. صفحه ای با عنوان فروشگاه برای فروش فیلم و عکس و بازی های آف لاین هم در طراحی وب سایت تفریحی و بازی آنلاین می تواند گزینه درآمدزایی برای سایت باشد.

در طراحی وب سایت تفریحی و بازی آنلاین صفحاتی با عناوینی مثل مطالب آموزشی حاوی  اطلاعاتی در زمینه حقوق شهروندی و رعایت آن, مهارتهای زندگی و روابط اجتماعی, داستانهای آموزنده, سخنان بزرگان, شعر, تست هوش و معما, دانستنیها, طنز و کاریکاتور, تصاویر و فیلمهای جالب پیاده سازی می شود و اغلب می تواند صفحات مفیدی در جهت ارتقای سطح فکری مردم جامعه باشد و احتمالا به دلیل مراجعه افراد در اوقات فراغت و بیکاری به این سایتها چه بسا بسیار تاثیرگذار باشند.

صفحاتی برای چت گیمرها هنگام بازی, گفتگوی اعضای سایت و تبادل اطلاعات با یکدیگر هم می تواند در طراحی سایت تفریحی و بازی آنلاین لحاظ شود.

در نظر گرفتن صفحاتی برای معرفی مراکز و کانون های فرهنگی, هنری, تفریحی و حتی مراکز علمی و کتابخانه ها می تواند در جذب مخاطبان فرهیخته به سایت شما نقش موثری داشته باشد.

برخی صفحاتی که در طراحی وب سایت تفریحی و بازی آنلاین می توانند وجود داشته باشند:

۱- عضویت و پرداخت آنلاین

۲- بازی های رایگان

۳- بازی های جدید

۴- بازی های محبوب

۵- دسته بندی بازی ها

۶- فروشگاه

۷- مطالب آموزشی, داستان, شعر و …

۸- چت روم ها

۹- معرفی مراکز فرهنگی, هنری و …

فراکارانت با ایده فراترین کارایی از نت پیشنهادهای فراکارایی برای شما دارد. با ما تماس بگیرید.

کارشناسان طراحی سایت ما آمادگی دارند تا بصورت رایگان و در محل شما مراحل انجام موفق  پروژه را با شما مرور کرده و نیازهای شما را برآورد نمایند

گروه شرکتهای فراکارانت (سهامی خاص)

فراکارانت با ایده فراترین کارایی از نت پیشنهادهای فراکارایی برای شما دارد. با ما تماس بگیرید.

http://karait.com/

نیازمندی اینترنتیلینک منبع

ثبت آگهی رایگان