نرم افزار پیش بینی مسابقات فوتبال اندروید و کامپیوتر

استاندارد


..::پیش بین سافت – فروش رسمی نرم افزار پیش بینی مسابقات فوتبال اندروید و کامپیوتر::..
آیا می دانید علت تعداد زیاد برندگان در مسابقات هفتگی پیش بینی نتایج مسابقات فوتبال چیست؟!  چرا شما جزو برندگان این مسابقات نباشید.

آیا از صرف وقت زیاد و بی حاصل در تکمیل برگه های پیش بینی نتایج مسابقات فوتبال خسته شده اید؟!
چرا هزینه زیاد؟ چرا ده ها برگه پیش بینی به ارزش ده ها هزار تومان آن هم بدون نتیجه و بی هدف؟

پیش بین سافت به شما می گوید اگرچه آینده هیچگاه بطور قطعی قابل پیش بینی نبوده و نیست، اما می توان ضریب درستی احتمالات و پیش بینی ها را به به بالای ۹۰ درصد رسانید!

کافی است که در تکمیل برگه های پیش بینی، منطق و کاملترین تحلیل را جایگزین تصمیمات نادرست و احساسی نمایید.
تنها در مدت کمتر از ۱ ساعت فرم پیش بینی خود را با منطقی ترین حالات ممکن تکمیل و ارسال نمایید و با اطمینان به تماشای بازی ها و نتایج آنها بنشینید!

از علم روز دنیا که در مسابقات یش بینی مسابقات ورزشی در معتبر ترین سایت های بین المللی در این عرصه برگزار می شود استفاده نمایید و با تحلیل نظرات تمام این مراکز بهترین انتخاب ها را برای برگه های پیش بینی خود برگزینید.

مجموعه نرم افزاری پیش بین سافت:
مجموعه نرم افزاری پیش بین سافت از ۳ بخش کلی تشکیل می گردد.
۱٫ مرورگر فوتبال
۲٫ نرم افزار پیش بینی و تحلیل مسابقات فوتبال
۳٫ راهنمای استفاده از مجموعه

۱٫ مرورگر فوتبال:
مرورگر فوتبال مجموعه نرم افزاری پیش بین سافت یک مجموعه کاملاً دینامیک با رابط اجرایی کاربر پسند می باشد که علاوه بر توانایی مرور صفحات دلخواه، امکان مرور بسیار سریع وضعیت تمامی لیگ های معتبر دنیای فوتبال در تمام کشور های جهان را برای کاربران فراهم می آورد.

با کمک این مرورگر می توانید در هر لحظه به جدید ترین اطلاعات جدول رده بندی لیگ دلخواه خود بصورت کامل دسترسی یافته و از وضعیت تیم های مورد نظر خود با سه نوع ارزیابی متفاوت از دیدارهای خانگی، دیدار های خارج از خانه و مجموع تمامی بازی ها مطلع گردید.

همچنین با استفاده از این مرورگر می توانید به لیست بازی های امروز و لیست بازی های تنظیم شده برای فردا در دنیای فوتبال (شامل لیگ ها،جام ها، دیدارهای دوستانه و …. از تمامی رده های سنی) اطلاع یابید و نتایج زنده و لحظه به لحظه تمامی بازی های در حال برگزاری فوتبال در دنیا را در اختیار داشته باشید.

شایان ذکر است که جهت استفاده از نرم افزار پیش بینی نتایج مسابقات فوتبال موجود در این بسته نرم افزاری، می بایست از اطلاعات موجود در این مروگر استفاده نمایید.

۲٫ نرم افزار پیش بینی و تحلیل نتایج مسابقات فوتبال:
این نرم افزار که بصورت لیسانس شده و قانونی در اختیار شما قرار می گیرد وظیفه آنالیز و تحلیل نتایج مسابقات فوتبال را با توجه به اطلاعات ورودی برعهده دارد. از جمله امکانات و توانایی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

* پیش بینی فرمولی و خطی و تک نظر و ترکیبی : این وژگی منحصر بفرد، امکان ارائه بهترین نظرات برای مسابقات تک نظر برای بازی ها و همچنین مسابقات Toto که امکان درج چند نظر برای یک مسابقه نیز وجود دارد را فراهم می آورد و بسته به نوع فرم پیش بینی شما، بهترین نتیجه را بدست می دهد.
* اطلاعات اختصاصی مربوط به هر تیم مثل : درصد برد،درصد باخت،درصد تساوی ،درصد برد ،باخت و تساوی در خانه و خارج از خانه
* ترسیم نمودار تحلیلی برای هر مسابقه با توجه به درصد برد،باخت و مساوی برای هر تیم با احتساب شرایط میزبان یا مهمان
* داده های ورودی منطبق با نظرات کارشناسان ۲۸ مرکز بین المللی برگزاری مسابقات پیش بینی نتایج مسابقات فوتبال در دنیا با احتساب بازیکنان مصدوم، روند رو به رشد یا نزولی هرتیم در هفته های اخیر و سایر عوامل احتمالی موثر بر نتایج مسابقه
* مقایسه وضعیت دو تیم از لحاظ فنی و تاکتیکی برای پیش بینی مسابقات آتی
* پیش بینی فرمولی مسابقات فوتبال مناسب برای برگه های دارای ۲ تا ۲۰ بازی
* محاسبه احتمال برد در هر حالت و نمایش تمامی حالت های احتمالی موجود در حالت های مختلف مثل :۲ گزینه ای ،۳ تایی و تکی و ترکیبی ،خطی و … که با انتخاب گزینه های مورد نظرتان ، نرم افزار حالت های نمونه ای مناسبی را برای انتخاب به شما پیشنهاد می کند.
* امکان چاپ نتایج پیش بینی شده توسط نرم افزار و بررسی در مکانی که به کامپیوتر دسترسی نمی باشد.
* امکان درج نظرات کاربر در مورد هر بازی در کنار نظرات کارشناسان بین المللی و دریافت پیش بینی حاصل از برآیند نظر کاربر و کارشناسان بین المللی برای هر بازی
* تعیین تعداد برگه های شرکت در مسابقه با توجه به بودجه ای که برای آن دوره پیش بینی در نظر گرفته اید
* تعیین میزان توزیع مطلوب توابع کاربردی نرم افزار بر اساس تعداد برگه های مشخص شده برای هر بازی

۳٫ راهنمای دینامیک استفاده از مجموعه:
به همراه این مجموعه نرم افزاری، یک راهنمای فارسی جامع بصورت دینامیک با توضیح کامل و تصاویر متنوع ارائه می گردد که توسط تیم پیش بین سافت طراحی گردیده و تلاش گردده تا کوچکترین نکات در استفاده بهینه از این مجموعه نرم افزاری نادیده گرفته نشود.
 
این نرم افزار هم برای نصب بر روی کامپیوتر و هم گوشی های موبایل که از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند طراحی شده است.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به کانال تلگرامی ما  telegram.me/pishbinsoft مراجعه نمایید.

شماره حساب : ۱ – قوامین کارت     ۶۳۹۵۹۹۱۱۰۶۳۱۰۰۹۷  بنام آقای مهدی حبیبی

۲ – حساب سیبای بانک ملی ایران    ۰۳۰۰۹۱۸۵۵۲۰۰۹

قیمت محصول : ۲۰۰۰۰ تومان

تلفن تماس : ۰۹۱۱۹۵۳۱۸۸۰

لینک کانال تلگرام :  tg://telegram.me/pishbinsoft

لطفا پس از واریز وجه از طریق تماس یا پیام کوتاه ، شماره پیگیری فیش واریزی و آدرس ایمیلتان را بفرستید . نرم افزار حداکثر تا ۴ ساعت بعد به آدرس ایمیلتان ارسال می شود.لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *