آزمون قالی بافی نوشته زهره ترکمن ۰۹۳۶۸۶۴۱۲۰۲

استاندارد


آزمون ادواری :
به موازات برگزاری آزمون های پایان دوره آموزشی مراکز و واحدهای آموزش دهنده در ادارات کل آموزش فنی وحرفه ای استان ها، که به طور مرتب وماهیانه انجام می شود. برای متقاضیانی که بدون شرکت در دوره های آموزشی کلاسیک می خواهند گواهینامه مهارت فنی وحرفه ای رادریافت نمایند درطول سال متناسب با تعداد متقاضیان برنامه برگزاری آزمون همراه با سایر شرکت کنندگان، پیش بینی می شود که به آزمون های ادواری معروف می باشد.

تعداد نوبت های مجازشرکت درآزمون های ادواری:
– متقاضیان بومی و یا ساکنین درهراستان(با ارایه مستندات قانونی) ،درطول یک سال ،حداکثردو(۲)نوبت می توانند درآزمون ادواری هرحرفه شرکت کنندودرصورتی که پس ازدونوبت شرکت درآزمون ادواری موفق به کسب حداقل نمره قبولی در آزمون نشوند، برای تکمیل مهارت خودمی بایست به مراکزآموزش(دولتی ویاغیردولتی )مراجعه نمایندوپس ازطی دوره آموزشی مطابق استانداردمهارت وشغل مربوطه، مطابق فرآیند تعیین شده، در آزمون پایان دوره شرکت ودرصورت موفقیت گواهینامه مهارت فنی وحرفه ای دریافت نمایند.

انواع متقاضیان شرکت درآزمون های ادواری: 
متقاضیان شرکت درآزمون های ادواری ممکن است:
۱٫ دانش آموزان شاخه کاردانش باشند که به هردلیل درآزمون پایان دوره های آموزشی خودمردود شده و به آموزش دردوره های بزرگسالان هدایت شده اند. معمولا”این گونه افراد کسری مهارت خودرابه صورت خودآموزجبران می کنند زیرایک باردوره آموزشی راگذرانده اند ولی نمره قبولی را درآزمون کسب کنند. 

۲٫ افراد شاغل در بازارکار که متقاضی اخذ دیپلم کاردانش و دریافت وام می باشند، 

۳٫ افرادی که می خواهند دریکی ازرشته های شاخه کاردانش دردبیرستان های بزرگسال ادامه تحصیل بدهند.

۴٫ سایرافرادی که تمایل دارند گواهینامه مهارت آموزش فنی وحرفه ای سازمان را دریافت نمایند و مهارت خود را به صورت استاد-شاگردی ویا خودآموز کسب کنند.

***************************************************************
جدول زمانبندی مراحل آزمون تفاهم نامه سال ۱۳۹۵

عنوان آزمون : مرحله اول آزمون تفاهم نامه های صنایع دستی ؛صنعت فرش وقالی بافان؛صنعت نان

ثبت نام اینترنتی: ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ لغایت ۱۳۹۵/۰۲/۱۹

ویرایش اطلاعات شخصی: ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ لغایت ۱۳۹۵/۰۲/۲۱

حوزه بندی: ۱۳۹۵/۲/۲۵ لغایت ۱۳۹۵/۲/۲۶

دریافت کارت ورود به جلسه: ۱۳۹۵/۲/۲۷ لغایت ۱۳۹۵/۲/۲۹

اخذ کارت ورود به جلسه: ۱۳۹۵/۲/۲۷ لغایت ۱۳۹۵/۲/۲۹

تاریخ آزمون کتبی: ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ 

ورود کلید: ۱۳۹۵/۳/۱ لغایت ۱۳۹۵/۳/۳

اعلام نتایج آزمون کتبی: ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ 

****************************متقاضی گرامی**************************

۱- تاریخ های ذکر شده در جدول فوق قطعی بوده وقابل تمدید یا تغییر نمی باشد. لذا داوطلب بایستی طوری برنامه ریزی نماید که تکالیف خویش را در تاریخ های اعلام شده انجام دهد. 
۲- چنان چه متقاضی از طریق کافی نت ثبت نام می نماید بایستی دقیقا اطلاعات وارد شده را کنترل نموده وچنان چه مغایرتی وجود داشته در تاریخ مشخص شده جهت ویرایش، اقدام نماید. 
۳- داشتن کارت اعتباری (شناسه پرداخت و شماره پرونده)خریداری شده تا زمان صدور گواهینامه الزامی است. لذا متقاضی بایستی نهایت دقت را در نگهداری آن اعمال نماید. 
۴- متقاضی بایستی عکس پرسنلی خود را دقیقاً مطابق مشخصات خواسته شده در صفحه ۲ و ۳ دفترچه تهیه و از ارسال صحیح آن اطمینان حاصل نماید.
۵- متقاضی بایستی از اتمام فرآیند ثبت نام، اطمینان حاصل نماید. چنان چه ثبت نام نهائی نگردد واطلاعات وارد شده ذخیره نمی شود.لذا حقی برای این دسته از متقاضی ایجاد نخواهد شد. 

* زمان شروع ثبت نام اولین دوره آزمون تفاهم نامه های صنایع دستی،صنعت فرش ، قالی بافان و صنعت نان در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ می باشد

***************************************************************
خبر نامه:

جهت تهیه کتاب با شماره ۰۹۳۶۸۶۴۱۲۰۲ تماس حاصل فرمائیدلینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *